Magdalena Lubacz wygrała "Projekt Lady". Z damy szybko zmieniła się w miłośniczkę odsłaniających ciało kreacji [FOTO]

W "Projekcie Lady" Magdalena "Maluba" Lubacz zaszła daleko. Pod okiem jurorek i prowadzącej z imprezowiczki zmieniła się w prawdziwą damę. Metamorfoza nie trwała jednak długo. Dziś znów wybiera drapieżne stylizacje i mocny makijaż.

Magdalena Lubacz  wygrała "Projekt Lady"

Magdalena Lubacz w 2018 roku wygrała „Projekt Lady”. Po zakończeniu telewizyjnego show postawiła na karierę influencerki. Na Instagramie obserwuje ją 340 tysięcy osób. Kobieta z zewnątrz nie przypomina już grzecznej zwyciężczyni programu prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan.


W czasie pobytu w Pałacu w Rozalinie Magdalena „Maluba” Lubacz mocno się zmieniła. Za radą trenerek zrezygnowała z doczepianych włosów, przedłużanych rzęs i mocnego makijażu. Odeszła też od stylu, który wiele osób uważało za wyzywający. Postępy w byciu damą doceniły jurorki programu TVN i widzowie. Ostatecznie to właśnie ona wygrała „Projekt Lady”.

Fani „Maluby” lubią jej odważne wydanie

Zawsze powtarzam, że program odmienił całe moje życie. Ludzie często zarzucają mi, że wcale się nie zmieniłam, bo wróciłam do mocnego makijażu, przedłużanych rzęs czy włosów, ale wiem, że są to ludzie, którzy nigdy nie oglądali programu, bo on składał się aż z trzynastu odcinków. Około dwóch było poświęconych naszemu wyglądowi, reszta to zmiany wewnętrzne

-mówiła influencerka w rozmowie z autorką bloga pakuten.pl

Po zakończeniu emisji „Projektu Lady” Magdalena Lubacz podstawiła na działalność w social mediach. Kobieta chętnie udziela się na Instagramie. Lubi zapraszać fanów do swojego prywatnego życia. Internautom często prezentuje się w krótkich, dopasowanych kreacjach z głębokimi rozcięciami. Chyba zapomniała już o dress codzie, który starała się jej wpoić Małgorzata Rozenek-Majdan. Choć Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska raczej nie pochwaliłyby jej modowych wyborów, to fani są zachwyceni stylizacjami i drapieżnym wizerunkiem byłej damy.

Urocza.
Petarda.
Cudowna!
Mega piękna!
Jesteś jak marzenie

-takie komentarze często pojawiają się pod zdjęciami Magdaleny Lubacz.

„Maluba” nie zrezygnowała całkiem z występów na ekranie. Widzowie mogli śledzić jej losy w "Ex na plaży". Zagrała też rolę w filmie „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marysi Sadowskiej.

Finalistka programu "Projekt Lady" w ciąży. Opublikowała w sieci uroczy kadr!
Finalistka 3. edycji programu "Projekt Lady" spodziewa się dziecka! Agnieszka Koszelak ogłosiła ostatnio w mediach społecznościowych radosną nowinę. Na jej Instagramie pojawił się uroczy kadr...

Oceń ten artykuł 1 18

Ogólna ocena Magdalena Lubacz wygrała "Projekt Lady". Z damy szybko zmieniła się w miłośniczkę odsłaniających ciało kreacji [FOTO] to: 5% / 100%, uzyskana z: 19 głosów.