Magdalena Narożna całkowicie zrezygnowała z irokeza. Teraz znów zaskoczyła fryzurą! Pisze o naturalności

Magdalena Narożna opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, które mogły zaskoczyć niektórych internautów! Liderka zespołu Piękni i Młodzi zaprezentowała bowiem fryzurę inną niż wszystkie dotychczasowe uczesania. W opisie nawiązała do naturalności.

Magdalena Narożna i metamorfoza

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi dba o to, by na jej Instagramie nie wiało nudą! Wokalistka formacji disco polo chętnie informuje zgromadzoną w sieci publiczność o tym, jak wygląda jej życie – zarówno to zawodowe, jak i prywatne. Wiadomo, że wykonawczyni takich utworów, jak m.in.: „Niewiara” czy „Długa noc” jest mamą. Gabrysia to owoc miłości Magdaleny i Dawida Narożnych. Małżonkowie w 2019 roku poinformowali o rozstaniu. Następnie – w atmosferze skandalu – muzyk został wykluczony z Pięknych i Młodych. Powodem miała być m.in. karczemna awantura między członkami grupy. Od tamtej pory minęło już kilka lat, a Dawid i Magdalena Narożni zawodowo rozeszli się na dobre. Obecnie z wokalistką występują: Daniel Wilczewski oraz Daniel Biczak.

Magda Narożna opowiada na Instagramie o nowych muzycznych projektach czy terminach koncertów. W wielu wpisach „zdradza” również, jak wygląda jej codzienne życie. Ostatnio wokalistka informowała o tym, że oddała się w ręce specjalistów. Teraz opublikowała zdjęcia, na których pokazała, jak w rzeczywistości wyglądają jej włosy: bez ingerencji fryzjerskiej.

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi na Instagramie

Magdalena Narożna przez długi czas była wierna jednej fryzurze. Jej znakiem rozpoznawczym był… irokez! Właśnie w takiej wersji wokalistka zagrała m.in. w teledyskach do utworów z początku kariery Pięknych i Młodych.

Z upływem czasu gwiazda disco polo powoli odchodziła od takiego wyboru. Teraz wprost przyznała, że jej naturalne uczesanie to… lekko falowane włosy!

Przesuń w prawo.

Tak właśnie wyglądam w moich naturalnych, długich włosach. Zdziwieni? W mojej rodzinie praktycznie wszyscy mają kręcone włosy. Moja mama w młodości miała piękne długie loki, z resztą Gabi również je ma (…) – dodała w opisie do opublikowanych kadrów.

Jak na taką metamorfozę zareagowali użytkownicy Instagrama obserwujący poczynania Narożnej? Oczywiście lawiną komplementów!

Bardzo ładnie.

Woow, Madzia, jak ty pięknie wyglądasz w swoich naturalnych włosach.

Coraz młodsza i piękniejsza.

Niektórzy zastanawiali się jednak, czy na głowie modelki nie pojawiły się doczepiane pasma:

A to nie są przedłużone włosy?

Przecież to doczepy.

A wam, jak liderka Pięknych i Młodych podoba się w takim wydaniu?

Magdalena Narożna tuż przed nałożeniem makijażu. Liderka zespołu Piękni i Młodzi w naturalnej wersji
Jak Magdalena Narożna wygląda bez makijażu? Odpowiedź na to pytanie przynosi Instagram, a ściślej: nowe wideo liderki zespołu Piękni i Młodzi. Piosenkarka zaprezentowała się bowiem na nim przed i po nałożeniu kosmetyków.

Oceń ten artykuł 0 1