Magdalena Narożna ma problemy zdrowotne. Konieczna była operacja. "Jestem już po wszystkim"

Magdalena Narożna w ostatnim czasie informowała o problemach zdrowotnych. Okazało się, że konieczna była operacja. Jak liderka zespołu Piękni i młodzi czuje się po zabiegu?

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi po operacji

Magdalena Narożna ostatnie miesiące spędziła na koncertach oraz intensywnej pracy. Wokalistka zespołu Piękni i młodzi o wszystkim informowała na Instagramie, gdzie aktywnie działa, utrzymując kontakt z fanami. Tam też publikowała odpowiedź na publiczne przeprosiny jej byłego męża: Dawida Narożnego.

Magdalena Narożna odpowiada na oświadczenie byłego męża. Padły stanowcze słowa
Magdalena Narożna opublikowała na Instagramie obszerne oświadczenie. To odpowiedź na publiczne przeprosiny, które kilka dni temu wystosował jej były mąż. Kobieta przekazała, że nie zgadza się ze słowami, jakie napisał Dawid Narożny.

Piękni i młodzi wylansowali takie przeboje, jak m.in.: „Niewiara”, „Kocham się w tobie”, „Z tobą być” i wiele innych. Nic więc dziwnego, że Narożna cieszy się sporym zainteresowaniem w mediach społecznościowych, a liczna grupa internautów śledzi niemal każdy jej ruch. Piosenkarka stara się na bieżąco informować ich o tym, co aktualnie dzieje się w jej  życiu. Obecnie liderka zespołu wykonującego muzykę disco polo dochodzi do siebie po operacji. Jak się czuje? Odpowiedziała na to pytanie w jednej z najnowszych relacji.

Magda Narożna na Instagramie

Magdalena Narożna z zespołu piękni i młodzi początek tygodnia rozpoczęła niepokojącym komunikatem:

(…) Jestem taka jakoś rozbita. Za dużo się przejmuję tym, co się będzie działo (…). I uwaga: ja nie chcę tutaj robić żadnej sensacji (…). Czeka mnie operacja i bardzo się nią stresuję (…). Chcę wam tylko powiedzieć, żebyście dbali o siebie – przede wszystkim o zdrowie psychiczne, bo mnie ostatnie lata wykończyły tak bardzo i ten stres tak mi dał „popalić”, że teraz niestety muszę troszeczkę podreperować swoje zdrowie. W sobotę nie będę w stanie zagrać koncertu, w niedzielę nie pobiegnę na moim wyczekanym półmaratonie, do którego tak długo się przygotowywałam, ale już nie chcę się tym przejmować, bo nie to jest ważne. Ważne jest to, żeby wszystko poszło dobrze, żebym wróciła szybko do siebie i tak na pewno będzie (…).

W środę członkini formacji opublikowała krótki wpis z aktualnymi informacjami. Do kadru ukazującego ją na szpitalnym łóżku dodała:

Jestem już po wszystkim. Dziękuję za wszystkie wiadomości wsparcia. Jesteście najlepsi! A teraz regeneracja i odpoczynek.

My życzymy dużo zdrowia!

Magdalena Narożna ma problemy zdrowotne. Konieczna była operacja. "Jestem już po wszystkim"

Fot. Instagram @madzia_pim

Uczestniczka "Goggleboxa" już po operacji. Opublikowała zdjęcie ze szpitala. "Największe obawy miałam o narkozę"
Niedawno jedna z uczestniczek programu: "Gogglebox. Przed telewizorem" wyznała na Instagramie, że ma problemy ze zdrowiem. Izabela Zeiske - bo właśnie o niej mowa - przyznała, że czeka ją operacja. Kobieta jest już po zabiegu. Jak...

Oceń ten artykuł 0 0