Magdalena Narożna określiła się mianem "foczki". Wszystko przez te zdjęcia! Tak pozowała w bikini

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia. Piosenkarka pozowała do fotografii, będąc w bikini. W opisie określiła się mianem... "foczki"!

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi na Instagramie

Magdalena Narożna jest doskonale znana miłośnikom disco polo. Piosenkarka występuje z zespołem Piękni i Młodzi, a ich piosenki uświetniają zarówno rodzinne wydarzenia, jak i koncerty emitowane w TV! „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna”, „Jak w bajce” – to tylko kilka z wielu utworów, które raz po raz wybrzmiewają na rozmaitych muzycznych spotkaniach.

Lato to intensywny czas dla muzyków. Koncerty plenerowe i występy przed publicznością to dla nich „chleb powszedni”. Na szczęście Magdalenie Narożnej udało się wygospodarować nieco wolnego i niemal w samym środku lipca wybrała się na krótki urlop! Fotografiami podzieliła się w mediach społecznościowych, przy okazji prezentując się w stroju kąpielowym.

Magda Narożna w stroju kąpielowym

Magda Narożna prywatnie stawia na aktywny wypoczynek. Ćwiczenia i dbanie o sylwetkę przyniosły piorunujące rezultaty. W ostatnich miesiącach liderka Pięknych i Młodych „zgubiła” kilka kilogramów. Jak wyglądała jej metamorfoza?

Wsiadam na rowerek, robię ćwiczenia, idę biegać. Ja teraz mam już wagę taką, w której się dobrze czuję. Może jeszcze kilogram, jak jeszcze zrzucę za dużo, to nie będzie to dobrze wyglądało - mówiła w marcu dla „Party”.

Teraz Narożna znów zachwyciła, pozując w stroju kąpielowym. Wybrała dwuczęściowy, kolorowy komplet. W opisie zdradziła, że kadry zostały wykonane podczas jej pobytu na Islandii.

Foczka na Blue Lagoon. Ktoś z Was był, lub się wybiera ??? – zastanawiała się.

Przesuń w prawo.

Magdalena Narożna i Dawid Narożny

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi już wróciła do Polski. Na wspomnianych fotografiach znalazła się również jej córka: Gabrysia. To owoc miłości wokalistki i Dawida Narożnego: współtwórcy zespołu. Muzycy przez pewien czas byli małżeństwem, jednak w 2019 roku przekazali do opinii publicznej informację o rozstaniu. Niedługo później Narożny został również wykluczony z formacji, a jego miejsce zajął Daniel Biczak.

Magdalena Narożna w zmysłowym wydaniu. Tak pozowała w bieliźnie! "Zjawiskowo"
Magdalena Narożna wrzuciła do sieci fotografie, na których zaprezentowała się w zmysłowym wydaniu. Liderka zespołu Piękni i Młodzi przed obiektywem pojawiła się bowiem w - subtelnie podkreślającej jej atuty - bieliźnie. Internauci...

Oceń ten artykuł 2 6

Ogólna ocena Magdalena Narożna określiła się mianem "foczki". Wszystko przez te zdjęcia! Tak pozowała w bikini to: 25% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.