Magdalena Narożna uspokaja fanów. Liderka zespołu Piękni i Młodzi opublikowała specjalne oświadczenie

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi opublikowała krótką notkę, w której wyjaśniła chwilowe ograniczenie swojej aktywności w sieci. To odpowiedź na reakcję zatroskanych internautów. Ci zauważyli bowiem, że Narożej w ostatnim czasie było w sieci nieco mniej...

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna z formacją „Piękni i młodzi” jest związana od samego początku. Zespół wykonujący piosenki disco polo powstał w 2010 roku, a – wraz z Narożną – założyli go Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny. Skład zmienił się po głośnej kłótni między członkami. Na początku 2020 roku z formacją pożegnał się były już partner Magdaleny. Zastąpił go Daniel Biczak.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Działalność na scenie przysporzyła Narożnej wielu fanów, którzy z ciekawością spoglądają na jej aktywność w mediach społecznościowych. Wykonawczyni takich piosenek, jak: „Niewiara”, „Tak już bez ciebie” czy „Kocham się w tobie” należy do grona gwiazd chętnie dzielących się informacjami na temat życia pozazawodowego. Cisza na profilu zaniepokoiła więc internautów, którzy słali w jej stronę zapytania. W miniony weekend Magdalena Narożna postanowiła ich uspokoić, publikując słowa wyjaśnienia. Okazało się, że liderka „Pięknych i młodych” postawiła na odpoczynek, na chwilę ograniczając swoją działalność w social mediach.

Magda Narożna zwróciła się do fanów na Instagramie

Na Instagramie pojawiła się nowa fotografia, którą Magda Narożna opatrzyła krótkim opisem.

Dziękuję, że się o mnie martwicie. To bardzo miłe i bardzo to doceniam. Jesteśmy w trakcie urlopu, każdy spędza go w różny sposób. Ja odpoczywam od telefonu i po raz kolejny robię coś dla siebie. Ale pamiętajcie! Cały czas Was motywuje,  jesteście wielcy – wyznała.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Post opublikowany przez liderkę zespołu otrzymał mnóstwo odpowiedzi. Użytkownicy sieci przyznali w komentarzach, że martwili się o swoją idolkę:

I bardzo dobrze, trzeba się oderwać od przesadnej stymulacji mózgu, mądrze robisz kochana. Odpoczywaj, ile się tylko da!

Odpoczynek należy się każdemu, nawet tak energetycznej osobie jak Pani.

No właśnie dzisiaj myślałam, co tam u naszej kochanej P.Madzi. Miłego wypoczynku i do szybkiego zobaczenia na relacjach.

Niedługo później Magda Narożna pokazała kolejne kadry. Na fotografiach piosenkarce towarzyszyły konie.

Tak odpoczywać to ja mogę. W tych oczach nie znajdziesz nienawiści i zawiści, tylko spokój i radość życia. Wielu ludziom by się to przydało – dodała.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magdalena Narożna na wakacjach. Tuż po treningu chwyciła za telefon i zrobiła selfie. "Zazdroszczę figury"
Trening i wakacje - czy da się to połączyć? Magdalena Narożna pokazuje, że tak można! Liderka zespołu Piękni i Młodzi nawet będąc na urlopie, nie rezygnuje z aktywności fizycznych. Na Instagramie pokazała, jak wygląda po bieganiu....

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Magdalena Narożna uspokaja fanów. Liderka zespołu Piękni i Młodzi opublikowała specjalne oświadczenie to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.