Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi nie do poznania. Od różowych włosów trudno oderwać wzrok! [ZDJĘCIE]

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi postawiła na... różową perukę! Wokalistka najpierw pozowała do zdjęcia w dość oryginalnym wydaniu, a następnie fotkę wrzuciła na Instagram. Jak na takie ujęcie Narożnej zareagowali internauci?

Magdalena Narożna i fryzury

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi szykują nowy utwór! Już w piątek do sieci trafić ma kolejna propozycja formacji disco polo, a zapowiedź już znalazła się na YouTube. Także sama Narożna postanowiła zaprosić fanów do wspólnego odsłuchu, publikując na Instagramie specjalny post:

„Czułe Słowa” już w piątek wybrzmią na całego. Już teraz zapraszam do oglądania zapowiedzi (...).

Swój wpis Narożna uzupełniła również fotografią przedstawiającą ją w dość oryginalnym wydaniu. Piosenkarka ma na swojej głowie bowiem krótką perukę w kolorze mocnego różu. Całość uzupełnia makijaż podkreślający urodę bohaterki ujęcia oraz hipnotyzujące spojrzenie Magdaleny.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magdalena Narożna – Instagram

Magda Narożna w takim wydaniu to widok, który nie mógł przejść w sieci bez echa. Trzeba przyznać, że jest to spore odejście wyglądu, jaki wokalistka Pięknych i Młodych prezentowała na początku kariery. Wówczas na jej głowie królował charakterystyczny, blond irokez.

Z czasem wykonawczyni takich hitów, jak: „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna” i wielu innych postanowiła nieco odejść od oryginalnego uczesania, stawiając na bardziej klasyczne rozwiązania. Od czasu do czasu pozwalała sobie jednak na małe „eksperymenty” w postaci długich warkoczyków. Internauci śledzący aktywność Narożnej na Instagramie byli zgodni – w każdym wydaniu wyglądała rewelacyjnie!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Teraz liderka „Pięknych i Młodych” postawiła na odważny kolor – wiele wskazuje na to, że róż królujący na jej głowie to jedynie chwilowe rozwiązanie – na rzecz teledysku – ale nie przeszkodziło to zebrać piosenkarce wielu komplementów!

Ślicznie wygląda pani w tych włosach różowych (…).

Ciekawa fryzura.

Kapitalne.

Pojawiło się także mnóstwo „płomiennych” reakcji, które również są dowodem sympatii skierowanym w stronę Narożnej.

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Magda Narożna to współzałożycielka zespołu Piękni i Młodzi. Przez długi czas formację tworzyło trio: Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Sporo zmieniło się na przełomie roku 2019 i 2020 roku, kiedy to muzyczne małżeństwo najpierw rozstało się na gruncie prywatnym, a potem także zawodowo. W wyniku kłótni Dawid Narożny na początku 2020 roku znalazł się poza grupą, a jego miejsce zajął Daniel Biczak.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magdalena Narożna dba o kontakt z internautami, często aktualizując konto na Instagramie. To właśnie tam pojawiają się fotografie ukazujące m.in., jak spędza wolny czas z córką – Gabrielą oraz narzeczonym – Krzysztofem.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magdalena Narożna "w zupełnie innej odsłonie". Strój z prześwitami robi wrażenie! "Bosko wyglądasz"
Magdalena Narożna wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi została uchwycona w kadrze w momencie, gdy miała na sobie dopasowany strój z prześwitami. W opisie...

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi nie do poznania. Od różowych włosów trudno oderwać wzrok! [ZDJĘCIE] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.