Magdalena Narożna zerwała z ukochanym? Odniosła się do plotek

Magdalena Narożna odniosła się do podejrzeń internautów, którzy w wątpliwość jej relację z Krzysztofem Byniakiem. Od dłuższego czasu para nie zamieszczała wspólnych zdjęć. Czy ich związek przetrwał?

Magdalena Narożna i Krzysztof Byniak

Magdalena Narożna zdobyła rozpoznawalność jako liderka zespołu "Piękni i młodzi", wykonującego muzykę disco polo. Formacja zaprezentowała się w programie "Must Be The Music", a później często występowała na różnych festiwalach. Sama wokalistka przeżyła kryzys z Dawidem Narożnym – zakończył się on bardzo głośnym i medialnym rozstaniem, a nawet awanturą przed sylwestrem w 2019 roku. Magda i Dawid poszli w swoje strony i zawiązali nowe relacje. Narożna zaczęła spotykać się z kolegą z czasów dzieciństwa, Krzysztofem Byniakiem. Fani podejrzewali jednak, że para nie przetrwała. Ma o tym świadczyć brak wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Do całej sytuacji odniosła się sama Magdalena.

Magdalena Narożna o swoim związku

Na początku lipca Magdalena Narożna zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z wypoczynku nad jeziorem. Co ciekawe, nie towarzyszył jej wtedy Krzysztof, a najlepszy przyjaciel, aktor Paweł Góral. Internauci obliczyli, że od kilku miesięcy nie ukazały się żadne nowe kadry z narzeczonym. Pod postami zaczęli zadawać pytania o ich relację, nie uzyskali jednak odpowiedzi. W wywiadzie z "Faktem" Magdalena Narożna została zapytana o ewentualny planowany ślub. Oto, co powiedziała:

Plany zawsze są, a czy tak będzie? To jest nasza prywatna sprawa i takie wydarzenie, to nie jest publiczne przedstawienie. Jeżeli ktoś z moich fanów o tym się dowie, to już na pewno po fakcie. Dla mnie to jest celebracja rodzinna i nie chciałabym robić z tego pokazówki. Dla prawdziwego szczęścia i miłości ta cała otoczka nie jest potrzebna.

Wokalistka podkreśliła więc, że bardzo ceni sobie swoją prywatność.

Koniec małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej? Aktorka postawiła sprawę jasno
Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, że Małgorzata Kożuchowska może zmagać się z kryzysem w małżeństwie. Niektórzy internauci spekulowali nawet o rzekomym rozwodzie. Głos w sprawie zabrała sama aktorka. Teraz już nikt nie ma złudzeń!

Oceń ten artykuł 0 1