Magdalena Waligórska z "Rancza" eksponuje wdzięki w bikini. "Zjawiskowa" [FOTO]

Magdalena Waligórska jest na urlopie. Aktorka serialu "Ranczo" obszernie relacjonuje swój wyjazd w sieci, a fani pod każdym jej zdjęciem zamieszczają istną lawinę komplementów. W wakacyjnym wydaniu prezentuje się znakomicie.

Magdalena Waligórska – kariera aktorska

Magdalena Waligórska zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki wcieleniu się w postać barmanki Wioletki w serialu „Ranczo”. Grała też mniejsze role w innych popularnych produkcjach telewizyjnych jak „Pierwsza miłość”, „Ojciec Mateusz” czy „Na dobre i na złe”. 41-letnia aktorka, która jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, regularnie występuje również na deskach teatru.

Prywatnie gwiazda serialu „Ranczo” związana jest z aktorem Mateuszem Lisieckim. Para pobrała się w 2016 roku i wychowuje wspólnie dwoje dzieci: 5-letniego syna Piotra oraz 3-letnią córkę Natalię. Obecnie całą rodziną wypoczywają na zagranicznym urlopie.

Magdalena Waligórska – Instagram

Magdalena Waligórska ceni sobie kontakt z fanami, dlatego na bieżąco informuje ich o tym, co u niej słychać. Robi to za pośrednictwem obserwowanego już przez ponad 35 tysięcy osób profilu na Instagramie. Często wrzuca tam zdjęcia zza kulis swojej pracy, chętnie pokazuje też w sieci życie prywatne. W ostatnim czasie aktorka chwali się swoim obserwatorom kolejnymi kadrami z rodzinnych wczasów.

Magdalena Waligórska w bikini

Odtwórczyni roli Wioletki z „Rancza” od kilku dni wrzuca do sieci fotografie ze swojego tegorocznego urlopu. Nie napisała wprost, gdzie dokładnie się wybrała, ale z jej instagramowego profilu wynika, że odpoczywa w Bułgarii. Pogoda dopisuje, dlatego na większości publikowanych w social mediach zdjęć Magdalena Waligórska jest w bikini. 41-letnia gwiazda, która jest mamą dwójki dzieci, w wakacyjnym wydaniu prezentuje się znakomicie, a fani nie kryją, że są pod wrażeniem jej formy. Pod udostępnianymi przez aktorkę kadrami nie brak komplementów.

Woooooo, ale rakieta! 

Zjawiskowa dziewczyna. udanych wakacji 

Pięknie wyglądasz

Od razu robi się gorąco!

– to tylko niektóre z nich.

Zobaczcie, jak wypoczywa gwiazda „Rancza”.

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Magdalena Waligórska z "Rancza" eksponuje wdzięki w bikini. "Zjawiskowa" [FOTO] to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze