Maja Hyży idzie ulicą z nagim ciążowym brzuchem. Wzoruje się na Rihannie? [FOTO]

To nie pierwszy raz, gdy Maja Hyży przykuwa spojrzenia ogołoconym, ciążowym brzuchem. Kilka tygodni temu pokazała się w odkrytej sukni na czerwonym dywanie. Znów wyeksponowała ciążowe krągłości, tym razem wyszła tak na spacer po mieście.

Maja Hyży idzie ulicą z nagim ciążowym brzuchem    

Jakiś czas temu, piosenkarka obwieściła radosną nowinę! Oczekuje narodzin już czwartego dziecka. Maja Hyży z dumą pokazuje ciążowe kształty, co udokumentowano na zdjęciach z jej spaceru w centrum miasta. Odważyła się ubrać  krótką, liliową bluzę, która odsłania wydatny brzuch. Dodatkowo, podczas przechadzki towarzyszy wokalistce projektant mody Robert Czerwik. Warto przypomnieć, że na premierze filmu „Miłość jest blisko”, Maja Hyży również założyła śmiałą kreację o niebieskofioletowej barwie z ogromnym wycięciem na ciążowe krągłości.

Ciężarna Maja Hyży w ogniu krytyki. Jej wyzywający strój zbulwersował fanów: "Przesadziła!" [FOTO]
Sądzicie, że naprawdę ją poniosło? Ciężarna Maja Hyży pokazała się na czerwonym dywanie w nietypowej kreacji. Fani porównują ją do Rihanny, zgadzacie się z takim zestawieniem?...

Wzoruje się na Rihannie?

Internauci zbierają szczęki z podłóg! Nikt nie spodziewał się, że Maja Hyży będzie przechadzać się po mieście z obnażonym brzuchem. Co ważne, wokalistka jest już mamą trójki brzdąców: bliźniaków – Wiktora i Alexandra, urodzonych w 2012 roku oraz córeczki Antosi, która przyszła na świat w 2020 roku. Swoją śmiałością, Maja wprawiła internautów w absolutne osłupienie! Sama artystka porównała się do Rihanny, która często przemierza ulice Los Angeles z odkrytym, ciążowym brzuchem.

Pięknej wiosny Kochani od Rihanny
– żartobliwie zaakcentowała Maja Hyży.

W ogniu krytyki

Wielu fanów uważa, że Maja Hyży przeholowała i jej stylizacja jest nie na miejscu. Internauci otwarcie wyrażają dezaprobatę wobec niefortunnego stroju:

Rihanna.pl

To już jest niesmaczne.

Do Rihanny to daleko tu.

Co to za głupia moda z brzuchem ciążowym na wierzchu? Lepiej by wyglądało w obcisłej sukience.

Można także natrafić na pochlebne komentarze:

O tak nasza polska Rihanna!

Cudownie, efekt oszałamiający! W końcu jest się czym chwalić, warto eksponować!

Wyglądasz pięknie. Jesteś odważna, masz piękne ciało.

Piękny brzusio.

Zdecydowanie lepiej niż Rihanna.

Kim jest Maja Hyży?

Dorobiła się popularności w 2013 roku. Wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, oboje wzięli udział w trzeciej edycji programu TVN „X Factor”. Maja Hyży odpadła w półfinałowym odcinku, tym samym zajmując czwarte miejsce. Natomiast w 2021 roku artystka została uczestniczką programu rozrywkowego Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jurorzy docenili jej talent wokalny, dlatego dotarła do finału czternastej edycji show. Obecnie jest związana z Konradem Kozakiem. Szczęśliwa para oczekuje na narodziny swej drugiej pociechy.   

Czytaj też:

Maja Hyży zrobiła to swojej malutkiej córce. "Nie hejtujcie mnie" [ZDJĘCIA]
Maja Hyży jest mamą trojga dzieci - bliźniaków Wiktora i Aleksandra oraz małej Antoniny, która przyszła na świat w lipcu 2020 roku. Gwiazda zdecydowała się ostatnio na odważny i...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze