Maja Hyży pokazała nagie zdjęcie. "Nieidealnie idealna"

Maja Hyży postanowiła wrócić do ciążowej sesji zdjęciowej. W jej internetowej galerii pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje nago. Na fotografii jest widoczna wyraźna blizna na biodrze gwiazdy, Maja nawiązała do niej, poruszając temat samoakceptacji.

Samoakceptacja

Maja Hyży w połowie lipca już po raz trzeci została mamą, kiedy na świat przyszła mała Antosia. Piosenkarka dba o swoich fanów i również podczas ciąży regularnie publikowała swoje zdjęcia, nie stroniąc od odważnych kadrów.

Teraz wokalistka powróciła do sesji zdjęciowej, którą zrobiła w trakcie ciąży. W swojej internetowej galerii umieściła zdjęcie, które stało się powodem do poważnej dyskusji. Maja Hyży pozuje na nim nago z widoczną blizną na biodrze. Tym samym Maja odniosła się do tematu samoakceptacji.

Jedną z najodważniejszych decyzji w moim życiu było zaakceptowanie siebie samej. Nieidalnie idealna - tak siebie dziś określam.
Z bliznami na ciele i w sercu.
Czas goi rany, ale ślad po nich pozostaje.
Moja historia to moje ciało, moja dusza, moja osobowość.
Nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne

- napisała pod fotografią

Reakcja fanek

Wiele razy hasła samoakceptacji padają w ustach celebrytek w nawiązaniu do zdjęć bez makijażu. Maja Hyży postanowiła pójść krok dalej i wykazała się mnóstwem odwagi, pokazując swoją bliznę. Udowodniła tym, że świetnie czuje się w swoim ciele i nie zważa na ewentualną krytykę.

Postawa piosenkarki bardzo spodobała się jej fankom. Kobiety zasypały gwiazdę komplementami, a wiele z nich poruszyło także kwestię blizn, opowiadając o swoich "niedoskonałościach". Z pewnością takie zdjęcia pomagają wielu osobom w akceptacji swojego ciała.

Piękna z zewnątrz. Piękna w środku

Jest Pani bardzo silną kobietą, bo umie Pani mówić i akceptować to co się w Pani życiu stało! Oby tak dalej. Mega z Pani kobietka

Mam 18 blizn na ciele... kiedyś chciałam je poprawiać, ale dziś już nie to jest priorytetem w moim życiu. Najważniejsze jest to, że akceptuje je mój Mąż i dzięki temu ja je tez pokochałam. Śliczna jesteś

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem

Maja Hyży karmi piersią. Pokazała intymne zdjęcie. "Czy to nie jest najpiękniejszy widok na świecie?"
Maja Hyży niedawno po raz kolejny została mamą. Piosenkarka, która z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym ma dwóch synów, doczekała się upragnionej córeczki. Teraz pokazała w mediach społecznościowych intymne zdjęcie, które rozczuliło jej fanów.

Oceń ten artykuł 2 7

Ogólna ocena Maja Hyży pokazała nagie zdjęcie. "Nieidealnie idealna" to: 22% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.
Komentarze