Maja Sablewska w samej bieliźnie. Stylistka znów podzieliła internautów

Maja Sablewska znów wywołała burzę w sieci! Tym razem Internet podzieliły jej zmysłowe fotki, na których stylistka odważnie pozuje w samej bieliźnie. Zdaniem niektórych jednak bohaterka ujęć przekracza już pewne granice...

Maja Sablewska bez stanika

Maja Sablewska to stylistka, która w umiejętny sposób wykorzystuje media społecznościowe do kontaktu ze swoimi fanami. Obserwujący jej instagramowy profil zdążyli już pewnie przywyknąć do tego, że 39-letnia gwiazda TVN Style nie boi się pokazywać w negliżu, odważnie eksponując licznie zdobiące jej tatuaże. Ostatnia dyskusja, jaka wywiązała się pomiędzy internautami pod jednym z jej zdjęć, pokazuje jednak, że w sieci nie brak zarówno zwolenników, jak i przeciwników takiego postępowania Sablewskiej.

Internet podzielony

Kilka dni temu światło dzienne ujrzały zdjęcia stylistki wykonane w czasie sesji fotograficznej. Na jednym z ujęć Sablewska pozuje w samej bieliźnie, a na kolejnym widać, że kobieta pozbyła się górnej części ubioru. O ile pierwsza fotografia zebrała sporo przychylnych komentarzy, o tyle pod drugą zdania były już mocno podzielone:

„Myślałam, że mnie tu nic nie zaskoczy- ale teraz oszalałam! Jesteś ikoną”

„Maju, brak słów, by opisać, jak cudownie wyglądasz”

„Piękna kobieta; cudowne ciało !! Niesamowite zdjęcia”

„Wyglądasz rewelacyjnie”

– brzmiały komentarze, ale nie zabrakło również nieco odmiennych opinii:

„Sorry, ale mi już się przejadły wiecznie obnażone zdjęcia (…)”

„Znowu golizna…”

„Okay, wszystko rozumiem; Chociaż może nie do końca , bo zastanawiam się skąd ta potrzeba ciągłego obnażania się (…)”

 – pisali komentujący. Jak widać, zdania internautów są podzielone, ale jedno jest pewne; Maja Sablewska z pewnością jeszcze nie raz ich zaskoczy!

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Maja Sablewska w samej bieliźnie. Stylistka znów podzieliła internautów to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze