Makabra przed występem z muzyką Abby. Odwołano koncert po śmierci dwóch osób

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wyniku tragicznego wypadku przed koncertem upamiętniającym zespół Abba w Szwecji. Według wstępnych ustaleń 90-latek spadł z dużej wysokości wprost na mężczyznę i kobietę. Widowisko zostało odwołane, a policja wydała specjalne oświadczenie w sprawie tragedii.

fot. Shutterstock

Tragedia na koncercie Abby. Nie żyją dwie osoby

Do tego dramatycznego w skutkach zdarzenia doszło tuż przed koncertem upamiętniającym zespół Abba, w szwedzkim mieście Uppsala. Widowisko z muzyką znanego na całym świecie zespołu miało się odbyć przed widownią składającą się z około 1000 osób. Niestety, występ nie rozpoczął się. Przed początkiem koncertu doszło do makabrycznej tragedii.

Według wstępnych ustaleń policji 90-letni mężczyzna spadł lub skoczył z wysokości siedmiu pięter wprost do holu sali koncertowej. Upadając, uderzył w stojących tam mężczyznę i kobietę. Zarówno 90-latek, jak i 60-letni mężczyzna, na którego upadł, zginęli. Poszkodowana kobieta doznała jedynie lekkich obrażeń, jej życiu nie zagraża w tej chwili żadne niebezpieczeństwo.

Policja wydała oświadczenie. Koncert został odwołany

We wtorek szwedzka policja wydała specjalne oświadczenie, w których zdradziła swoje wstępne ustalenia na temat tej szokującej tragedii. Śledczy stwierdzili, że nie ma żadnych oznak, aby do wypadnięcia mężczyzny z siódmego piętra doszło w wyniku popełnienia przestępstwa.

W związku z tragicznym wypadkiem, który miał miejsce na hali koncertowej, koncert upamiętniający zespół Abba odwołano. Blisko 1000 uczestników zostało ewakuowanych z obiektu. Do soboty sala koncertowa w Uppsali pozostanie zamknięta.

"Mamma mia", to już jest koniec! Zespół ABBA ujawnił szokującą informację!
Szwedzka grupa szykuje kolejną płytę "Voyage". Niebawem album ABBY będzie dostępny w sprzedaży. Okazuje się jednak, że fani zespołu nie będą mieli wielu powodów do radości.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Makabra przed występem z muzyką Abby. Odwołano koncert po śmierci dwóch osób to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze