Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży! "Cześć, Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń!"

Ania Aleksandrzak, która swoją rozpoznawalność zyskała za sprawą programu "Warsaw Shore", jest w ciąży! Już niedługo kobieta przywita na świecie swoją pierwszą pociechę! Radosną nowiną Mała Ania podzieliła się w sieci!

Mała Ania i „Warsaw Shore”

Ania Aleksandrzak znana jako Mała Ania, swoją rozpoznawalność zdobyła za sprawą programu „Warsaw Shore”, w którym występowała przez wiele lat. W 2019 roku kobieta zdecydowała się zrezygnować z występu w reality show i rozpoczęła przemianę swojego życia!

Mała Ania spodziewa się dziecka!

Kobieta związała się z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim. Para oficjalnie ogłosiła swój związek początkiem 2020 roku, wówczas na instagramowy profil Aleksandrzak trafiła fotografia ze wspólnego wypadu w góry. Teraz wiele wskazuje na to, że ich relacja wchodzi na nowe tory! Jak poinformowała w swojej internetowej galerii Mała Ania, już wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsza pociecha! Kobieta opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie usg, które opatrzyła opisem:

Cześć, Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń! Bardzo Cię z tatusiem kochamy i czekamy na Ciebie

Czy już wkrótce przyszła mama zdradzi więcej szczegółów?

Czytaj także:

"Duża Ania" z "Warsaw Shore" została mamą! Adoptowała dziewczynkę z Afryki - Szołbiznes -
Anna Ryśnik, czyli "Duża Ania" z "Warsaw Shore", podzieliła się radosną nowiną. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że właśnie została mamą. Była uczestniczka reality show...

Oceń ten artykuł 1 5

Ogólna ocena Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży! "Cześć, Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń!" to: 16% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze