Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zachwyca w modnym stroju kąpielowym. Tak szalała z rodziną na basenie! [ZDJĘCIA]

Małgorzata Borysewicz z 4. edycji programu: "Rolnik szuka żony" wraz z rodziną postawiła na wodny relaks! Zdjęciami z rodzinnej wyprawy pochwaliła się na Instagramie, przy okazji pozując w stroju kąpielowym. "Jaka figura" - nie mogli się nachwalić internauci.

„Rolnik szuka żony”. Małgorzata Borysewicz w stroju kąpielowym

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Małgorzata Borysewicz to uczestniczka programu: „Rolnik szuka żony”, która odnalazła miłość przed kamerami! Sympatyczna bohaterka wzbudziła zainteresowanie męskiej części widzów, którzy pragnęli ją bliżej poznać. Okazało się, że „klucz do serca” pięknej rolniczki miał Paweł: to właśnie on zwrócił uwagę Małgorzaty. Ich znajomość rodziła się na oczach widzów, a swój finał miała przed ołtarzem.

Obecnie Małgorzata i Paweł Borysewiczowie to szczęśliwi małżonkowie z dwójką dzieci: Rysiem oraz Blanką. Mama dwójki pociech z sukcesem łączy obowiązki domowe z pracą na gospodarstwie i działalnością w mediach społecznościowych. Małgorzata z 4. edycji „Rolnika…” należy bowiem do aktywnych użytkowniczek Instagrama, gdzie „przemyca” informacje ze swojego życia. Mimo natłoku obowiązków państwu Borysewiczom udało się wygospodarować chwilę na krótki, rodzinny wyjazd. Rolniczka skorzystała z zaproszenia pewnego parku wodnego, a krótką relacją podzieliła się w sieci. Przy okazji Małgosia Borysewicz zaprezentowała się w stroju kąpielowym, zbierając w komentarzach mnóstwo komplementów!

Małgorzata z „Rolnik szuka żony” obecnie – Instagram

Małgorzata z 4. sezonu programu: „Rolnik szuka żony” dosyć rzadko publikuje ujęcia ukazujące ją w „wakacyjnym” wydaniu – nic więc dziwnego, że jej najnowsze publikacje zwróciły uwagę internautów! Bohaterka „RszŻ” pozowała bowiem w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym o modnym wzorze „w panterkę”, który podkreślił jej zgrabną figurę.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Zazdroszczę figury. To jest Twój czas, Gosia.

Pięknie wyglądasz.

Rewelacja. Jaka figura, piękny strój!

Małgosiu, z przyjemnością patrzę na losy Waszej rodzinki, jesteście wspaniali wszyscy. A Ty kwitniesz, wyglądasz pięknie. Niech trwa szczęście. Super wyjazd

- pisali internauci.

Też lubicie takie „wodne szaleństwa”?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Joanna z "Rolnika" na nowej fotografii z Kamilem. Jedno zdanie w opisie zaskoczyło internautów! "Teraz będą ploty, że jesteś w ciąży"
Oglądaliście minioną edycję programu: "Rolnik szuka żony"? To właśnie w tym sezonie skrzyżowały się drogi Joanny i Kamila, którzy zaręczyli się w finale sezonu. Teraz uczestniczka...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze