Małgorzata Kożuchowska przytula się do Snoop Dogga. Co ich łączy? [WIDEO]

Takiego spotkania Małgorzaty Kożuchowskiej fani się nie spodziewali. W czasie pobytu w Australii aktorka udała się na event. Wypatrzyła na nim Snoop Dogga. Bez skrępowania podeszła do rapera i zaczęła z nim rozmawiać. Nagranie pokazała w sieci.

W Australii Małgorzata Kożuchowska zaliczyła spotkanie z raperem

Na jednym z eventów w Australii aktorka znana z "M jak Miłość" czy "Rodzinki.pl" spotkała Snoop Dogga. Małgorzata Kożuchowska przedarła się przez tłum i podeszła do amerykańskiego gwiazdora. "Hanka Mostowiak" bez skrępowania zaczęła rozmawiać z raperem. Ich pogawędkę nagrał towarzyszący aktorce producent filmowy Maciej Syka.

Opublikowana na Instagramie rozmowa jest wyciszona. Słychać jedynie podłożony utwór Snoop Dogga "Young, Wild & Free". Można się jedynie domyślać, że Polka i Amerykanin wymienili uprzejmości. Small talk kończy czuły uścisk. Małgorzata Kożuchowska wygląda na bardzo zadowoloną po spotkaniu twarzą w twarz z legendarnym raperem.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Pod opublikowanym przez aktorkę nagraniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych wpisów. Rozmowy ze Snoop Doggiem zazdroszczą gwieździe "Rodzinki.pl" fani i koledzy z polskiego show biznesu. Wśród komentarzy możemy znaleźć między innymi słowa Macieja Musiała czy Miśka Koterskiego.

Ale zazdroszczę – napisał pod postem aktor znany z filmu „Dzień świra”

Super spotkanie! Snoop w całkiem dobrej formie

Pani Małgorzato grubo Pani leci
Mega

Ale czad!

Życie pani wygrała

Małgosiu uważaj, Snoop Dogg angażuje piękne kobiety do swoich teledysków, a ty jesteś piękną kobietą

- komentują internauci.

Snoop Dogg , którego spotkała Małgorzata Kożuchowska to amerykański raper, piosenkarz, aktor, producent muzyczny i malarz. Tworzy muzykę z gatunku g-funk, hip-hop, R&B, reggae i dub. Jak widać aktorka, którą Polacy pokochali za rolę w "M jak Miłość", jest jego fanką.

Pamiętacie hit Meza i Libera sprzed lat? Nowa wersja "Aniele" ma już swoich fanów
20 lat temu Mezo i Liber nagrali piosenkę "Aniele". Utwór był hitem, jakiego duetowi już nie udało się powtórzyć. Teraz artyści nieco odświeżyli przebój. Uda im się zawojować...

Oceń ten artykuł 0 0