Małgorzata Kożuchowska weszła do wody w stroju kąpielowym i pozowała do zdjęć. Spontaniczna sesja wśród morskich fal to hit!

Takiej Małgorzaty Kożuchowskiej dawno nie widzieliście! Aktorka pokazała śmiałe zdjęcia z wakacji i zachwyciła internetową publiczność. Pod spontaniczną sesją w stroju kąpielowym rozwiązał się worek z komplementami.

Małgorzata Kożuchowska w stroju kąpielowym – Instagram

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, której nie trzeba przedstawiać publiczności kochającej polskie seriale. 51-letnia gwiazda zaskarbiła sobie ich sympatię rolą Hanki Mostowiak w „M jak miłość”; chociaż początkowo grana przez nią bohaterka była uznawana za „czarny charakter”, to później stała się przykładną żoną Marka (Kacper Kuszewski) oraz mamą trójki dzieci. Odejście Kożuchowskiej z „Emki” w 2011 roku wywołało falę smutku wśród fanów produkcji. Małgorzata Kożuchowska przez długi czas grała także w serialu: „Rodzinka.pl”, gdzie – jako Natalia boska – stworzyła świetny duet z Tomaszem Karolakiem.

Chociaż Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie nieco wycofała się z serialowego świata, to wciąż jest bardzo aktywna zawodowo! Wkrótce do kin trafi nowa produkcja z jej udziałem, a czas do premiery gwiazda spędza m.in. na wakacjach. Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierwszymi fotografiami z wyprawy, zachwycając internautów obserwujących jej profil na Instagramie. Liczącej już ponad milion publice zaprezentowała się w stroju kąpielowym, pozując wśród fal.

Przesuń w prawo.

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Migawka aparatu uwieczniła moment, w którym Małgorzata Kożuchowska relaksuje się w wodzie. Na twarzy aktorki widać ogromną radość, a o swoich odczuciach związanych z wakacyjnym relaksem napisała także sama bohaterka ujęć:

Jeśli chodzi o wakacje, to jestem jak dziecko. Kocham je!

Najnowsze zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej w stroju kąpielowym nie mogły przejść w sieci bez komentarza. Pozytywna energia, uśmiech i radość udzieliły się również użytkownikom sieci, którzy nie szczędzili komplementów!

Kocham Małgosia tę Twoją energię - totalne źródło i brak metryki stamtąd bije! Odpoczywaj.

Niczym Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany... MEGA!!!

Piękne zdjęcie!!! Śliczna Gosia i ten piękny uśmiech!

Boska Kożuchowska.

Jak widać, Małgorzata Kożuchowska czerpie z urlopu pełnymi garściami! A jakie są Wasze sprawdzone sposoby na udane wakacje?

Mateusz Pawłowski i Emilia Dankwa na archiwalnym kadrze. Zosia z "Rodzinki.pl" zestawiła go z nowym zdjęciem. Ale zmiana!
Jak dziś wyglądają Mateusz Pawłowski i Emilia Dankwa, czyli dziecięce gwiazdy serialu: "Rodzinka.pl"? Ich nowe zdjęcie trafiło na Instagram, a opublikowała je serialowa Zosia. Nastolatka zestawiła...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze