Małgorzata Kożuchowska z mamą. "Takie momenty wzmacniają naszą więź" [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak wiele gwiazd w to ważne święto, podzieliła się wspólnym zdjęciem z mamą. Zabawna fotografia stała się również pretekstem do opowiedzenia o tym, jak wygląda ich relacja.

Małgorzata Kożuchowska z matką

Na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się wspólne zdjęcie aktorki i jej mamy. Panie zapozowały roześmiane na czerwonym skuterze. Nietrudno domyślić się, że post został opublikowany z okazji Dnia Matki, który obchodzimy 26 maja. Fotografii towarzyszy opis, w którym Kożuchowska postanowiła opowiedzieć co nieco na temat je relacji z mamą. Jak sama przyznała, łączy je wyjątkowa więź. Potrafią razem obudzić swoje "wewnętrzne dziecko" i razem dobrze się bawić:

Kiedy dorastałam podziwiałam wiele cech mojej Mamy - cierpliwość, czułość, odwagę, troskliwość, poczucie humoru.
Cieszę się, że mimo iż dzieli nas pokolenie i obie jesteśmy dojrzałymi kobietami, to w każdej z nas siedzi wciąż jeszcze ten wewnętrzny dzieciak, który pozwala sobie na żarty, szaleństwa i zabawę (bez których byłoby w naszym życiu bezbarwnie i nudno).

Dodała, że takie momenty są wzmocnieniem ich więzi:

Takie momenty wzmacniają naszą więź, pozwalają zachować dystans do siebie i… wieczną młodość

Podzieliła się też przemyśleniami na temat tego, jaką matką sama stara się być dla swojego syna:

Mam nadzieję, że kiedy Jaś dorośnie dalej będę mamą, z którą można pogadać o ważnych sprawach… a jak przyjdzie fantazja odpiąć wrotki.

Na koniec złożyła życzenia wszystkim mamom:

Kochane Mamy w dniu Waszego święta wszystkiego najlepszego!

Małgorzata Kożuchowska – kariera, Instagram

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Rola, która przyniosła jej popularność, to rola Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Później grywała w kolejnych serialach, np. "Prawie Agaty" czy "Drugiej szansie". Swoją komediową stronę pokazała z kolei w "Rodzince.pl", gdzie wcieliła się w rolę Natalii Boskiej. Warto wiedzieć, że Kożuchowska grywa także w przedstawieniach teatralnych. Na Instagramie dzieli się kadrami z życia zawodowego i prywatnego, a liczba jej obserwujących rośnie. Teraz ma ich ponad 1,1 miliona!

Zaskakujące wyznanie Małgorzaty Kożuchowskiej! Fani podzieleni [FOTO]
Małgorzata Kożuchowska nie przestaje zaskakiwać! Tym razem aktorka opublikowała czarno-biały kadr, który opatrzyła zaskakującym wyznaniem. Jej słowa podzieliły internautki.

Oceń ten artykuł 0 0