Małgorzata Rozenek-Majdan i jej nieudany retusz? Fani w szoku: "Zmasakrowane zdjęcie" [FOTO]

Coraz częściej publikuje zdjęcia, które zostały poddane niewłaściwej obróbce graficznej. Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się urokliwym kadrem, lecz czujni internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Fani szybko dostrzegli fatalny retusz, który ich zdaniem szpeci fotografię. Też uważacie, że celebrytka przesadziła z komputerowymi modyfikacjami? Oceńcie sami, czy Perfekcyjna Pani Domu dała wyraz braku perfekcji?

Kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

To polska prezenterka i osobowość telewizyjna. Z wykształcenia prawniczka. W latach 2012–2014 prowadziła słynny program „Perfekcyjna pani domu”, za jego sprawą zyskała największy rozgłos. Wcześniej była żoną aktora Jacka Rozenka, a od 2013 roku jest związana z piłkarzem Radosławem Majdanem. Para brała udział w programach telewizyjnych, takich jak: „Azja Express” oraz „Iron Majdan”. Wspólnie mają ponad rocznego synka Henryka. Jakiś czas temu, po trzeciej ciąży, Małgorzata Rozenek-Majdan wdrożyła intensywne odchudzanie, by wrócić do formy. Jej zmagania i etapy metamorfozy mogliśmy śledzić dzięki programowi „Rozenek cudnie chudnie”. Obecnie, celebrytka zajmuje się prowadzeniem reality show „Projekt Lady”.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej nieudany retusz

To nie pierwszy raz, gdy Perfekcyjna Pani Domu zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które poddała niefortunnej obróbce graficznej. Kadr ukazuje gwiazdę – na białym tle – siedzącą na krześle w błyszczącej, różowej sukience. W prawym dolnym rogu są ustawione piękne bukiety kwiatów. Na pierwszy rzut oka nie widać żadnych nieprawidłowości. Jednakże uwadze spostrzegawczych fanów nic nie umknie! Internauci natychmiast zorientowali się, że coś nie gra z nogami Małgorzaty Rozenek-Majdan. Szczególnie uwagę zwraca jej lewa noga, która jest nienaturalnie szczupła i wygięta w łydce.

Fani w szoku

Internauci ostro skrytykowali najnowsze ujęcie celebrytki. Jej wielbiciele mogą śmiało przecierać oczy ze zdumienia. Już od jakiegoś czasu powszechnie jest wiadome, że Małgorzata Rozenek-Majdan dokonuje retuszu swoich zdjęć, aby fotografie sprawiały wrażenie bardziej wymuskanych. Zatem nic dziwnego, że pod postem zaroiło się od komentarzy i niekoniecznie pochlebnych reakcji. Perfekcyjna Pani Domu dała swoim fanom powody do burzliwej wymiany zdań:

Pani Małgosiu, przepięknie jak zawsze, ale to już jest nudne, każde zdjęcie przefiltrowane.

Przecież pani jest piękna bez tego. Czy naprawdę to konieczne?

Co z tą jedną nóżką, kontuzja programu?

Noga jak węgorz.

Coś nie tak z jedną nogą heheheh, ale twarz spoko.

Co ci się stało z noga? Ładnie przerobione foty.

Zmasakrowane zdjęcie, niepotrzebnie!

Nogi tragiczne… ja wiem.. szczupłe i bez cellulitu, jak na ten wiek.. ale mimo wszystko są straszne.

Co do nóg, to Photoshop do zmiany!

Nie brakuje też komplementów pod adresem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Niektórzy fani stają w bronie gwiazdy i zaznaczają, że mimo graficznej obróbki prezentuje się niesamowicie:

Seksowna.

Boska.

Pani taka wiosenna.

Kobieto, powalasz!

Komentarze hejterów i "znawców" photoshopa, czas start! P.S. cudowna.

Ma pani nóżki jak sarenka.

Rewelacja, Małgosiu!

Bardzo ładnie Pani wygląda.

Zjawiskowa! 

Czytaj też:

Rozenek-Majdan harcuje w królewskich piernatach. Odsłoniła pośladek i bajecznie długie nogi [FOTO]
Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie zawodzi! Tym razem, Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się upojnym weekendem w towarzystwie męża. Para spędziła czas w królewskich wnętrzach. Oczywiście, oboje nie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze