Małgorzata Rozenek-Majdan mówi o zmianach w życiu rodzinnym. "To ostatni rok, kiedy on jest z nami w domu"

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła niedawno wywiadu, w którym wspomniała o zmianach w jej życiu rodzinnym. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" wyznała, że przed nią czas zmian! O czym dokładnie mowa?

Małgorzata Rozenek-Majdan o dzieciach

Ile dzieci ma Małgorzata Rozenek-Majdan? Była już współprowadząca program: „Dzień Dobry TVN” spełnia się w roli mamy trzech synów. Stanisław i Tadeusz to owoce miłości prezenterki i jej wcześniejszego partnera – aktora Jacka Rozenka. W 2016 roku znana także m.in. z „Projektu Lady” Małgorzata ponownie wzięła ślub: mężem dziennikarki został sportowiec Radosław Majdan. Pod koniec 2019 roku gwiazda TVN poinformowała o tym, że jest w ciąży, a w czerwcu 2020 roku na świecie pojawił się chłopiec, który otrzymał imię Henryk.

Małgosia Rozenek niejednokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Instagram, a ściślej – swój profil – raz po raz aktualizuje o nowe kadry czy nagrania z bliskimi. Każda taka publikacja jest pełna radości i rodzinnego ciepła.

W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Rozenek-Majdan przyznała, że przed jej bliskimi ważny czas. Za kilka miesięcy czeka ich bowiem mała „rewolucja”! Wszystko za sprawą decyzji podjętej przez najstarszą pociechę Małgorzaty.

Syn Małgorzaty Rozenek i studia

Stanisław Rozenek to nastolatek poważnie myślący o swojej przyszłości. Jego dumna mama zdradziła, że ma on w planie studia na prestiżowej, francuskiej uczelni! Oznacza to również rozłąkę, ale partnerka sportowca już znalazła na to sposób.

To będzie szczególny rok, bo Staś rozpoczyna ostatni rok swojej edukacji w szkole. W przyszłym roku wyjeżdża na studia. Mamy taką świadomość, że to jest ostatni rok, kiedy on jest z nami w domu. Takie poczucie, że ten czas minął tak szybko, jest szokujące (…). Chciałabym mieć taką możliwość, że jeśli za nim bardzo zatęsknię, żeby wsiąść do samolotu i po dwóch, trzech godzinach być razem z nim - mówiła dla "Plejady".

W związku z tym mama Stanisława delikatnie zasugerowała mu, by wziął pod uwagę uczelnie mieszczące się  Europie. Wiele wskazuje na to, że nastolatek ma już wyraźny plan na dalszą edukację, a my już życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym!

Małgorzata Rozenek z testem ciążowym. To zdjęcie to dopiero początek!
Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na Instagram serię prywatnych fotografii. Wśród nich jest m.in. ujęcie, na którym widać... test ciążowy! W dalszej części dostrzec można także wyraźnie zaokrąglony brzuch prezenterki.

Oceń ten artykuł 0 0