Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się prywatnymi zdjęciami. Na pierwszym planie: jej malutki syn!

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała na Instagramie, że niedawno jej rodzina celebrowała ważny czas. Syn prezenterki obchodził bowiem urodziny! Z tej okazji na Instagramie pojawiło się specjalne nagranie.

Małgorzata Rozenek – dzieci

Ile dzieci ma Małgorzata Rozenek-Majdan? Prezenterka znana z takich programów, jak m.in.: „Perfekcyjna pani domu”, „Projekt Lady”, „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” to prywatnie duma mama trzech synów. Stanisław oraz Tadeusz to owoce 45-latki i aktora: Jacka Rozenka. Wspomniane małżeństwo to już jednak pieśń przeszłości. Dziś Małgorzata Rozenek-Majdan jest w związku ze sportowcem: Radosławem Majdanem. Para wzięła ślub we wrześniu 2016 roku. Niecałe cztery lata później rodzina państwa Majdanów powiększyła się o kolejnego członka. Dołączył do nich chłopiec, który otrzymał imię: Henio.

Przełom maja i czerwca to rokrocznie intensywny okres w rodzinie Małgosi Rozenek. W niewielkich odstępach czasowych jej bliscy – i ona sama – świętują urodziny! 24 maja taką uroczystość celebrował drugi syn: Tadeusz Rozenek. Z tej okazji żona Radosława Majdana opublikowała na Instagramie krótki filmik, będący kompilacją rozmaitych fotografii oraz nagrań z nastolatkiem.

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan świętował urodziny

Tadeusz w tym roku obchodził 14. urodziny. Wzruszona tym faktem Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z internautami archiwalnymi i aktualnymi fotografiami i filmikami z synem w roli głównej.

Post uzupełniła o osobisty komentarz, w którym zwróciła się do pociechy:

Mój ukochany synek Tadeusz dziś 14 lat. Nie wiem, kiedy to zleciało… Tadeuszku, nigdy się nie zmieniaj, bo wnosisz w nasze życie uśmiech i radość. Jesteś najlepszy.

Pod wpisem Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń dla Tadeusza, do których my również się dołączamy!

Małgorzata Rozenek szykuje się na zmiany w życiu prywatnym. Wprost mówi o wyprowadzce
Małgorzata Rozenek szykuje się do zmian w życiu prywatnym. Jej najstarszy syn - Stanisław - niebawem zmieni miejsce zamieszkania. Jak żona Radosława Majdana zareagowała na taką decyzję?


 
Oceń ten artykuł 0 1