hity na MAXXa
hity na MAXXa

Małgorzata Rozenek będzie miała nowy program. "Zaczynamy kolejny projekt"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się, że czeka ją kolejny projekt. Na ten moment nie chce zdradzać, o czym będzie program. Ujawniła jednak, że czeka ją zdecydowanie mniej wysiłku fizycznego i psychicznego niż w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

fot. East News
fot. East News

„Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Czy będzie drugi sezon?

Małgorzata Rozenek od lat jest związana ze stacją TVN. Widzowie mogli ją oglądać między innymi w programach takich jak: „Perfekcyjna pani domu”, „Projekt Lady” oraz „Dzień dobry TVN”. Niedawno na antenę trafił nowy format z jej udziałem – „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Żona Radosława Majdana mierzyła się w nim z mężczyznami w różnych wymagających zadaniach. Czy będzie drugi sezon? W rozmowie z portalem Pomponik ujawniła, że może kiedyś w przyszłości tak, ale teraz nie podejmie się takiego zadania.

Bo musiałabym rozpocząć zdjęcia 15 maja, a zakończyłam je 26 kwietnia. Bo musiałabym znowu zniknąć z domu na ponad 6 miesięcy. Bo coraz ciężej przychodziło mi przełamywanie siebie w każdym z tych odcinków. Miałam poczucie, że robię rzeczy, które nie do końca są dla mnie łatwe – tłumaczyła wówczas.

Nowy program Małgorzaty Rozenek

Teraz Małgorzata Rozenek zdradziła, że będzie miała kolejny program. Na ten moment nie może zbyt dużo powiedzieć, ale zdradziła, że będzie dla niej zdecydowanie łatwiejszy pod kątem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Tajemniczo dodała też, że możemy spodziewać się większej ilości formatów z jej udziałem.

Z TVN'em zaczynamy kolejny projekt. O nim na razie cicho sza. Na pewno będzie mniej wymagający fizycznie i na pewno będzie mniej wymagający mentalnie, bo „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” był programem bardzo, bardzo ciężkim mentalnie. To było wyzwanie, ja myślałam, że fizyczne podchodząc do niego na początku, a okazało się, że jednak bardziej psychicznie, ale dużo ciekawych projektów przed nami, więc cieszę się bardzo – powiedziała w rozmowie z portalem „Party”.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o powiększeniu rodziny. "Mój ukochany synek"
Małgorzata Rozenek-Majdan wychowuje trzech synów. Najmłodszy z nich - Henryk Majdan - wczoraj świętował urodziny! Z tej okazji żona Radosława Majdana opublikowała na Instagramie prywatny wpis.

Oceń ten artykuł 0 0