Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie posiadają się z radości. Wszystko za sprawą życiowych zmian! "Chyba możemy powiedzieć to głośno"

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie nowy post, w którym nie kryje emocji. U państwa Majdanów w ostatnim czasie zaszły nie lada zmiany, a "Perfekcyjna Pani Domu" o wszystkim poinformowała w sieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan i przeprowadzka

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą niezwykle intensywny czas. Żona Radosława Majdana od kilku dni żyła „na walizkach”, a wszystko za sprawą wielkiej przeprowadzki. Rodzina państwa Majdanów postanowiła zamienić dotychczasowe lokum na sporą willę, gdzie – jak podają media – będzie czekać na moment ukończenia prac w ich nowym domu. Małgorzata Rozenek przez długi czas nie dzieliła się nowiną o przeprowadzce z internautami, jednak kiedy zaczęła wcielać swój plan w życie, to o wszystkim poinformowała w sieci. Stąd też użytkownicy Instagrama obserwujący profil Małgorzaty Rozenek byli „świadkami”  kolejnych etapów przeprowadzki, a było ich naprawdę sporo! Prowadząca „Projekt Lady” nie ukrywała też, że skorzystała z pomocy specjalnej ekipy tworzonej m.in. z architektów. Teraz wszystko wskazuje na to, że przeprowadzka przebiegła pomyślnie, a małżonkowie mogą świętować sukces!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują!

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie specjalne nagranie przedstawiające fragment jej codzienności w ostatnich dniach. Po układaniu, sprzątaniu, porządkowaniu i nadzorowaniu nadszedł czas na podziękowania i euforię!

Chyba możemy to powiedzieć głośno: MAMY TO, jesteśmy przeprowadzeni!!! (…) Na podziękowania i pokazanie efektów będziemy mieli przyszłe dni (…)

– wyznała szczęśliwa Rozenek.

Głos zabrali również internauci, którzy w ostatnim czasie śledzili poczynania mamy małego Henia – w komentarzach pojawiło się sporo gratulacji:

Gratuluję. Dużo pracy, ale jest sukces! Czas na odpoczynek! Małgosia, Ty nawet jak układasz, to wyglądasz obłędnie.

Ogrom pracy. A teraz jest jak w bajce, pięknie!

Gratulacje. To są wspaniałe momenty w życiu, sporo pracy, ale efekt zawsze cieszy.

Wszystko wygląda cudownie, gratulacje.

A Wy, co sądzicie o nowym lokum państwa Majdanów?

Radosław Majdan na zdjęciach z prywatnego archiwum żony. Tak witał na świecie Henia! "Foto z porodówki mnie rozczuliło"
Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie galerię rodzinnych fotografii, publikując sporo prywatnych kadrów! Wśród nich widać m.in. ujęcia przedstawiające pierwsze momenty małego...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze