Małgorzata Rozenek na nagraniu prosto z siłowni. Wyrzeźbione ciało przyciąga wzrok. "Petarda" - komentują internauci [WIDEO]

Ruch to zdrowie! Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale zdaje sobie sprawę z mocy tego stwierdzenia, często pojawiając się na sali treningowej. Teraz wrzuciła na Instagram nowy filmik, na którym prezentuje się w "sportowym" wydaniu. Efekt zachwyca!

Małgorzata Rozenek w „Dzień Dobry TVN”

Małgorzata Rozenek-Majdan już od dłuższego czasu jest obecna w świecie show-biznesu. Swoją karierę rozpoczynała jako prowadząca program: „Perfekcyjna Pani Domu”, a obecnie widzowie mogą ją oglądać w „Dzień Dobry TVN”. Małgorzata Rozenek współprowadzi show razem z Krzysztofem Skórzyńskim, a ich każdorazowa obecność w „DD TVN” jest szeroko komentowana przez widzów.

Oprócz pracy w TV prezenterka aktywnie działa również na wielu innych polach, a także chętnie angażuje się w rozmaite akcje charytatywne. Mimo napiętego grafiku Rozenek znajduje także czas na regularne treningi, które dają naprawdę spektakularny efekt! Na Instagramie właśnie pojawiło się najnowsze nagranie, na którym życiowa partnerka Radosława Majdana prezentuje owoce swojej dotychczasowej pracy na sali ćwiczeń. Wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha oraz smukła sylwetka to coś, co od razu przyciąga wzrok!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała efekt treningów

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością, a ważne miejsce w jej rozkładzie dnia zajmują właśnie ćwiczenia. To nie pierwszy raz, kiedy „Perfekcyjna” pokazała  nagranie z treningów i jednocześnie zaprezentowała wysportowane ciało. Po raz kolejny też w jej stronę posypały się komplementy!

Wow, jest Pani piękna i brawo za codzienną mobilizację.

Świetna figura.

Petarda!

Co za ciało

– czytamy w komentarzach.

Sporo osób przyznało też, że posty publikowane przez Małgorzatę Rozenek motywują i dodają energii:

Brawo, Pani Małgosiu. Codziennie mnie Pani inspiruje. Dyscyplina to klucz do sukcesu.

Pani Małgosiu, ciężka praca popłaca, gratuluję!

Rewelacja. Podziwiam i próbuję dogonić.

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan niejednokrotnie podkreślała, że sport zajmuje ważne miejsce w jej życiu. Żona Radosława Majdana oraz mama trójki synów po narodzinach najmłodszej pociechy postanowiła odmienić swój wygląd, stawiając na rewolucję w dotychczasowym stylu życia. Światło dzienne ujrzał również projekt pt.: „Rozenek cudnie chudnie”, w którym widzowie mogli śledzić metamorfozę głównej bohaterki.

Jak widać, Małgorzata Rozenek wzięła sobie do serca stwierdzenie: „w zdrowym ciele – zdrowy duch!”. A Was, co najbardziej motywuje do ćwiczeń?

Małgorzata Rozenek pokazała zbyt wiele? Gorąca dyskusja pod filmikiem z prywatnego archiwum [WIDEO]
Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na Instagram prywatny filmik wykonany podczas rodzinnego spotkania. Nagranie zostało szybko dostrzeżone przez internautów, którzy nie przeszli obok niego obojętnie! Jak ocenili...

Oceń ten artykuł 0 1