Małgorzata Socha jest dumna z siebie! „Cieszę się, że to zrobiłam”

Małgorzata Socha, choć mocno zajęta ciągłymi nagraniami i planami zdjęciowymi, nie zapomina o sobie. Celebrytka podzieliła się z obserwatorami przemyśleniami związanymi z aktywnością fizyczną. Aktorka przyznała, że jest z siebie bardzo dumna, ponieważ udaje się jej dbać o tę sferę!

Małgorzata Socha – życie prywatne

Celebrytka od dzieciństwa marzyła o karierze aktorskiej. Już jako mała dziewczynka brała aktywny udział w zajęciach szkolnego koła teatralnego. Po ukończeniu szkoły, rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie, które zakończyła w 2003 roku. Małgorzatę głównie możemy kojarzyć z produkcji serialowych, takich jak „BrzydUla” czy „Przyjaciółki”, a także z filmów – głównie komedii romantycznych. Socha wystąpiła między innymi w „Śniadaniu do łóżka” i „Jak poślubić milionera”. Gwiazda spełnia się również jako żona Krzysztofa Wiśniewskiego oraz mama. Para doczekała się trójki pociech – Zosi, Barbary oraz Stanisława.

Socha jest dumna z siebie!

Małgorzata Socha, choć często zajęta zawodowymi obowiązkami, zawsze stara się znaleźć przestrzeń dla siebie i rodziny. Aktorka podróżuje, spędza czas z dziećmi oraz uprawia aktywność fizyczną. Co do tej ostatniej, to chyba każdy z nas wie, jak ciężko jest czasami znaleźć motywację do poruszania się. Rozumie to także Małgosia, która poświęciła takim przemyśleniom relację na InstaStory. Kobieta nie kryła radości związanej z faktem, iż pomimo niepewnej pogody, udało się jej wyjść pobiegać na świeżym powietrzu.

Wyszłam z domu, bo miało być pięknie. Wczoraj padał śnieg, myślałam, że będzie przymrozek, a tu proszę – siąpi z nieba żarówka nad nami i jest mokro, ale cieszę się, że to zrobiłam! Cieszę się, że się nie poddałam. Trzeba jakoś pozytywnie zacząć ten tydzień.

Przesłanie z całej wypowiedzi Małgosi jest jasne – w tym tygodniu skupiamy się na tym, co dobre! Aktorka przypomniała odbiorcom, że cały czas trzyma za nich kciuki i poprosiła, aby oni również trzymali za nią.

Na ten tydzień szukamy jasnych i słonecznych stron życia. Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie.

Fot. https://www.instagram.com/malgosia_socha/

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Małgorzata Socha jest dumna z siebie! „Cieszę się, że to zrobiłam” to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.