Małgorzata Socha szaleje nad morzem. Tak pozowała w stroju kąpielowym. "Figura marzenie" [ZDJĘCIA]

Małgorzata Socha korzysta z ostatnich dni wakacji. Aktorka wybrała się nad morze, a kilkoma fotografiami z wyjazdu podzieliła się z internautami. Tak gwiazda "Przyjaciółek" zaprezentowała się w stroju kąpielowym!

Małgorzata Socha – filmy, seriale, mąż, dzieci

Małgorzata Socha serca publiczności podbiła wystąpieniami w licznych filmach i serialach. Lista tytułów z udziałem pięknej aktorki jest naprawdę długa. Znajdują się na niej takie pozycje, jak m.in.: „Na Wspólnej”, „BrzydUla” czy „Jak poślubić milionera?”. Socha od samego początku gra też w serialu: „Przyjaciółki”, wcielając się rolę Ingi Gruszewskiej – jednej z głównych bohaterek.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Małgosia Socha aktywnie działa także w sieci. Aktualnie licznik tzw. followersów na Instagramie wskazuje imponującą liczbę – to już milion obserwujących! Gwiazda dba o to, by jej internetowe konto było często aktualizowane, przy okazji pokazując się na nim z nieco mniej formalnej strony. Tym razem zaprezentowała się w błękitnym stroju kąpielowym – tak wypoczywa nad morzem!

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Małgorzata Socha z rodziną na wakacjach

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci. Aktorka i jej mąż – Krzysztof Wiśniewski – razem wychowują dwie córki (Barbarę i Zofię) oraz syna: Stanisława. Przez długi czas gwiazda unikała pokazywania, jak wyglądają jej pociechy, ale od kilku miesięcy coraz chętniej publikuje fotografie, na których twarze maluchów są doskonale widoczne.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Z aktywności Sochy na Instagramie wynika, że ostatnie dni sierpnia postanowiła spędzić nad morzem. Nie zabrakło plażowania, kąpieli w morzu, ale też… treningów! Nawet będąc na urlopie, serialowa Inga z „Przyjaciółek” nie odmówiła sobie aktywności fizycznej. W sieci wyjawiła, że rankiem wybierała się m.in. na poranne bieganie.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Sportowa działalność Sochy znalazła „odbicie” także w jej wyglądzie. Dostrzegli to internauci, pisząc w komentarzach:

Gosia, co za forma!

No widzę tam ładny kaloryfer!

Świetnie wyglądasz. Dzięki za motywację do biegania.

Figura marzenie.

A jaka jest wasza ulubiona forma aktywności?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Małgorzata Socha pokazała syna. Internauci przecierają oczy! "Jak dwie krople wody"
Małgorzata Socha dodała na Instagram nowe zdjęcia, na których znalazł się też jej syn. Jak wygląda Stanisław? Dla wielu komentujących to istna kopia aktorki!

Oceń ten artykuł 0 0