Małgorzata Tomaszewska prowadzi specjalny projekt. Robi to dla córeczki

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. W mediach społecznościowych kobieta dzieli się swoimi ciążowymi przeżyciami, a teraz pokazała fanom coś specjalnego. Chodzi o tajemniczy projekt, który przygotowuje dla maleństwa.

Małgorzata Tomaszewska w ciąży

Popularna prezenterka we wakacje ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Celebrytka jest już mamą 6-letniego Enzo. W mediach społecznościowych Tomaszewskiej możemy teraz oglądać, jak gwiazda dzieli się zdjęciami z wyraźnie widocznym brzuszkiem. Małgorzata promienieje i prezentuje się naprawdę przepięknie!

Tajemniczy projekt dla córeczki

Małgorzata Tomaszewska intensywnie przygotowuje się do przyjścia na świat swojej córeczki. Gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami projektem, nad którym teraz pracuje. Jak możemy dowiedzieć się z relacji na InstaStory, Małgorzata dokumentuje swoje przeżycia związane z oczekiwaniem w specjalnie zaprojektowanym do tego pamiętniku. Fragmenty zapisków pojawiły się w mediach i możemy z nich dowiedzieć się między innymi czym kierowała się Tomaszewska przy wyborze odpowiedniego ginekologa i jakie wskazówki dotyczące macierzyństwa kobieta otrzymała od dziadków.

Nie zmieniaj się i bądź taką mamą, jaką jesteś teraz dla Enzusia – mieli doradzić bliscy.

Na zdjęciu możemy też zobaczyć odpowiedź na pytanie dotyczące tego, jakie czynniki mogą świadczyć o płci dziecka.

Kształt brzucha, zachcianki, samopoczucie – napisała Małgorzata.

Kto jest ojcem dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Tomaszewska skutecznie unika odpowiedzi na pytania dotyczące jej partnera. Rozmawiając z „Plejadą” wyjawiła, że jest to tajemnica i ma nadzieję, że dane partnera uda się jej ukrywać jak najdłużej.

Taka jestem tajemnicza. Udało się to ukryć przez ładnych kilka lat i mam nadzieję, że będzie jak najwięcej tych prywatnych spraw udawało się nadal ukrywać. Jeśli chodzi o ciążę, to tego ukryć się nie da, to już musiałam powiedzieć. 

 

Małgorzata Tomaszewska prowadzi specjalny projekt. Robi to dla córeczki

Fot. https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

Oceń ten artykuł 0 0