Małgorzata Tomaszewska przekazała wieści na temat kolejnego dziecka. Nie ukrywa tego

Małgorzata Tomaszewska niedługo po porodzie podzieliła się z fanami nowiną. Prezenterka zabrała głos w temacie trzeciego dziecka, swoimi słowami nie pozostawiając w tej sprawie wątpliwości.

Małgorzata Tomaszewska doczekała się córeczki

W sierpniu zeszłego roku Małgorzata Tomaszewska przekazała, że spodziewa się drugiego dziecka. Po ogłoszeniu ciąży przez długi czas pozostawała aktywna zawodowo. Widzowie programu „Pytanie na śniadanie”, który współprowadziła z Aleksandrem Sikorą, przez kolejne miesiące mogli obserwować jej rosnący brzuszek. Jeszcze przed porodem prezenterka musiała pożegnać się z pracą w śniadaniówce. Nie chcąc bezpośrednio odnosić się do zmian w życiu zawodowym, napisała wtedy tylko:

Dwa serca. Silniejsze niż kiedykolwiek, bo razem. Organizm mamy zniesie wszystko dla swojego dziecka. Bardzo dziękuję za wasze ogromne wsparcie. Chcę myśleć tylko o tym, że spełniamy moje marzenie z dzieciństwa – o kochającej się, dużej rodzinie. Tylko tyle i aż tyle. A tak naprawdę wszystko

W końcu w drugiej połowie lutego Małgorzata Tomaszewska powitała na świecie córeczkę Laurę. Imię już wcześniej wyjawił Jan Tomaszewski, ojciec prezenterki, która pierworodnego syna imieniem Enzo urodziła w 2017 roku.

Małgorzata Tomaszewska będzie mieć trzecie dziecko?

Mimo że Małgorzata Tomaszewska poświęca się obecnie opiece nad niespełna dwumiesięczną córeczką, to nie ukrywa, że myśli o powrocie do pracy. W udzielonym Plejadzie jeszcze przed świętami wywiadzie zdradziła, że ma już pewne plany, jednak „wszystkie decyzje odkłada na czas poświąteczny”.

Rąbka tajemnicy na temat swojego życia gwiazda uchyla też często na Instagramie, gdzie regularnie organizuje tzw. Q&A. Podczas ostatniej takiej sesji pytań i odpowiedzi została zapytana m.in. o to, czy chciałaby jeszcze powiększyć swoją rodzinę. Jak się okazuje, marzy o kolejnym dziecku, czego wcale nie ukrywa.

Chciałabym mieć trójkę dzieci

– ogłosiła.

fot. Instagram/@malgorzata__tomaszewska

Oceń ten artykuł 10 5

Ogólna ocena Małgorzata Tomaszewska przekazała wieści na temat kolejnego dziecka. Nie ukrywa tego to: 66% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.