Małgosia Tomaszewska pokazała córeczkę. Internauci patrzą na jedno [WIDEO]

Małgorzata Tomaszewska na nowym nagraniu pokazała dwumiesięczną córeczkę. Uwagę internautów zwróciła bujna fryzura dziewczynki. "Ależ słodziutka czarnulka" - piszą w komentarzach.

fot. AKPA/Piętka Mieszko
fot. AKPA/Piętka Mieszko

Małgorzata Tomaszewska - córka

Małgorzata Tomaszewska latem ubiegłego roku przekazała, że spodziewa się dziecka. W trakcie ciąży była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dodawała nowe zdjęcia i nagrania, a co jakiś czas dzieliła się też nowymi informacjami. Zdradziła na przykład, że na świat przyjdzie dziewczynka, a potem wyjawiła, jakie imię otrzyma córeczka.

„Kocham Cię Laurka” to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura – poinformowała na Instagramie.

Córka Małgosi Tomaszewskiej urodziła się 20 lutego. Radosną nowinę przekazał wtedy ojciec prezenterki telewizyjnej. Po kilku dniach szczęśliwa mama opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie z noworodkiem.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat – napisała obok fotografii.

Małgorzata Tomaszewska pokazała córkę

Dziś Małgorzata Tomaszewska opublikowała nowe nagranie. Widać na nim dwumiesięczną Laurę. Dziewczynka leży na brzuszku i z ciekawością patrzy na zabawki.

Pierwszy Nadzwyczajny Szczyt Rady Domowej 2024. Temat przewodni: Zwiększenie liczby usług rodzicielskich, zniesienie osobnych łóżeczek, zmniejszenie nieprzyjemnych zabiegów pielęgnacyjnych – napisała mama Laury.

Materiał wideo szybko podbił serca fanów, którzy zapełnili sekcję komentarzy. Wielu z nich zwróciło uwagę na nietypową fryzurę dziewczynkiCórka Małgorzaty Tomaszewskiej ma bardzo gęste czarne włosy.

Ależ ona ma piękne włosy już
Dużo dużo zdrówka. Śliczne te jej włoski…
Ależ słodziutka czarnulka
Ale ma bujne włoski
Jaka Czarnulka
Śliczna jest ma piękne włosy
Jaka śliczna p. Malgosiu – komplementują w komentarzach.

Małgorzata Tomaszewska opublikowała nagranie z dziećmi. Wzruszający widok [FOTO]
Małgorzata Tomaszewska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać jej dzieci. Pokazała, jak jej syn troszczy się o siostrzyczkę. Zobaczcie, co robił Enzo!

Oceń ten artykuł 28 5

Ogólna ocena Małgosia Tomaszewska pokazała córeczkę. Internauci patrzą na jedno [WIDEO] to: 84% / 100%, uzyskana z: 33 głosów.