Małgosia Tomaszewska pokazała córeczkę. Laura skradła serca internautów: "Mała księżniczka" [FOTO]

Małgosia Tomaszewska w lutym urodziła córeczkę. Dziś opublikowała na Instagramie jej zdjęcia. Dziewczynka oczarowała internautów!

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Małgorzata Tomaszewska urodziła córeczkę

Małgorzata Tomaszewska w sierpniu przekazała, że spodziewa się dziecka. Prezenterka telewizyjna razem z partnerem nie posiadali się z radości! Widzowie „Pytania na śniadanie” mogli obserwować, jak ciążowe krągłości się powiększają, a Małgosia co jakiś czas zdradzała w sieci nowe informacje. Przekazała między innymi, że na świat przyjdzie dziewczynka. Potem poinformowała też, że będzie miała na imię Laura.

Małgorzata Tomaszewska urodziła córeczkę 20 lutego. Kilka dni później opublikowała pierwsze zdjęcie z noworodkiem, wykonane jeszcze w szpitalu. Obok niego zamieściła poruszające słowa:

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat.

Małgosia Tomaszewska pokazała córeczkę

Małgosia Tomaszewska wróciła już z Laurą do domu. Co jakiś czas zamieszcza w sieci ujęcia, na których pokazuje dzieci. Często widać na nich niezwykłą więź, jaka połączyła Laurę i jej starszego brata – Enzo. Chłopiec nie mógł doczekać się narodzin siostrzyczki, a teraz pomaga się nią opiekować.

Małgosia Tomaszewska unikała pokazywania twarzy córeczki. Dzisiaj zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których Laura jest doskonale widoczna, a internauci błyskawicznie zapełnili sekcję komentarzy. Część osób zwróciła uwagę na wyjątkowo gęste i ciemne włosy dziewczynki. Wiele ciepłych słów i gratulacji powędrowało również w stronę jej mamy.

Śliczniutka
Ile ona ma włosków
Jakie śliczne włoski ma
Mała księżniczka. Wygląda słodko
Śliczna po mamusi
Najpiękniejsza – piszą w komentarzach.

Oceń ten artykuł 24 5

Ogólna ocena Małgosia Tomaszewska pokazała córeczkę. Laura skradła serca internautów: "Mała księżniczka" [FOTO] to: 82% / 100%, uzyskana z: 29 głosów.