Małgosia z "Rolnika..." pokazała film nagrany chwilę po narodzinach: "Jestem dumna"! Fani gratulują [WIDEO]

Wielu uczestników "Rolnik szuka żony" pozostaje w kontakcie z widzami nawet po zakończeniu emisji programu. Do tego grona należy Małgorzata Borysewicz z 4. edycji, która regularnie udziela się na Instagramie. Ostatnio w jej gospodarstwie pojawiło się urocze maleństwo!

Poznali się w telewizji, dziś tworzą szczęśliwą rodziną

"Rolnik szuka żony" to program, który cieszy się niemałą popularnością wśród widzów od wielu lat. Jego fani z zaciekawieniem śledzą losy uczestników i osób, które odwiedzają ich gospodarstwa, licząc na uczucie. W minionych edycjach (a było ich już dziewięć) mogliśmy zobaczyć początki miłości wielu par. Ślub wzięli m.in. Robert i Agnieszka (2. edycja "Rolnik szuka żony"), Grzegorz i Ania (2. edycja "Rolnik szuka żony"), Marta i Paweł (7. edycja "Rolnik szuka żony"), Joanna i Kamil (8. edycja "Rolnik szuka żony"), Michał i Adrianna (9. edycja "Rolnik szuka żony") czy Małgosia i Paweł (4. edycja "Rolnik szuka żony").

Ostatnia z wymienionych par pozostaje w stałym kontakcie z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rolniczka chętnie udziela się na Instagramie, by pokazać widzom, jak wygląda jej codzienność. 

Małgorzata i Paweł z programu "Rolnik szuka żony"

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie są małżeństwem od pięciu lat. Widzowie poznali ich w 2017 roku, gdy zgłosili się do programu "Rolnik szuka żony". Ona nagrała "wizytówkę" z nadzieją na poznanie wymarzonego partnera, on wysłał do niej list i - po zaproszeniu - przyjechał poznać ją osobiście.

Między rolniczką, a jej kandydatem szybko pojawiła się "nić porozumienia". Na oczach milionów widzów "zaiskrzyło"! Niedługo później pojawiło się uczucie, które ostatecznie przerodziło się w miłość. Małgorzata i Paweł wzięli ślub 28 września 2018 roku. Dziś małżonkowie wychowują dwoje dzieci. W lutym 2019 roku urodził się ich syn - Ryszard, a jesienią 2020 roku na świat przyszła córka pary - Blanka.

Narodziny w gospodarstwie Małgosi z "Rolnika..."

Mimo że od zakończenia emisji 4. edycji "Rolnika..." minęło już kilka lat. Widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Małgorzata Borysewicz ostatnio opublikowała niecodzienne nagranie, dzieląc się swoim szczęściem i dumą. W jej gospodarstwie pojawiło się nowe zwierzę. Krowa urodziła maleńkiego cielaka. Wśród komentarzy pojawiło się kilka słów krytyki, jednak fani rolniczki pozostawili pod publikacją wiele pozytywnych reakcji. Nie zabrakło też gratulacji.

Gratulacje, jaki ładny cielaczek. A jakie zadowolenie jak się urodzi. Pomoc jest najlepsza. Pozdrawiam

My wczoraj i dzisiaj powitaliśmy 2 cielaczki na świecie. Dzisiaj musieliśmy troszkę pomoc mamie ale dała radę, niech i wasz zdrowo się chowa!

Z jaką troskliwością mama dba o dziecko. Oby razem.

Gratuluję krówce jak hodowca

Małgosia z "Rolnika..." pokazała zdjęcie z mężem i wyznała: "Najgorsze chyba już za nami". Remont to trudny czas dla małżeństwa? [FOTO]
Małgorzata Borysewicz należy do grona najpopularniejszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w show TVP nie tylko poznała męża, ale również zyskała wielotysięczne grono fanów. Ostatnio na Instagramie pokazała nowe...

Oceń ten artykuł 0 0