Mama Macieja Musiała zniewala. Najnowszy kadr zachwycił internautów!

Mama Macieja Musiała opublikowała w swojej instagramowej galerii wyjątkowy kadr. Pozuje na nim razem z synem. Na reakcję internautów nie musiała zbyt długo czekać!

Anna Musiał z synem. Świąteczny kadr trafił do sieci!

Święta za nami. W mediach społecznościowych przez kilka ostatnich dni przybyło sporo nastrojowych fotografii. Wiele osób chciało się podzielić tymi wyjątkowymi chwilami i złożyć internautom życzenia. Do tego grona należy m.in. Anna Musiał. Na jej instagramowym profilu pojawił się uroczy kadr z synem. Fani nie kryli zachwytu i nie szczędzili komplementów! Zdaniem niektórych, mama Maćka Musiała wygląda jak jego siostra! Zgadzacie się z tym?

Zwyczajne, pamiątkowe świąteczne.

Żeby pamiętać, że te najprostsze chwile są najlepsze - napisała pod publikacją Anna Musiał.

Maciej Musiał z mamą

Zarówno Maciej Musiał, jak i jego rodzice nie należą do zbyt wylewnych i aktywnych osób w mediach społecznościowych. Artystyczna rodzina stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. W ich wirtualnych galeriach nie znajdziemy zbyt wielu wspólnych publikacji, być może dlatego fani tak entuzjastycznie reagują na urywki z codzienności, które nie są związane z pracą.

Przypomnijmy, Maciej Musiał poszedł w zawodowe ślady rodziców. Oni również zajmują się aktorstwem. Anna Musiał jest aktorką, poetką i współzałożycielką Teatru Kuffer, a Andrzeja Musiała widzowie z pewnością widzieli w takich produkcjach, jak "Sam pośród swoich", "Psy", "Młode wilki 1/2", "Sęp", "Ekstradycja, "Pierwszy milion".

View this post on Instagram

Na dzień mamy, mama. Kocham

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Czytaj także:

Maciej Musiał ujawnił, co... a właściwie, kto podobał mu się najbardziej na planie "Wiedźmina"
Od dziś na platformie Netflix dostępny jest drugi sezon serialu "Wiedźmin". Z tej okazji redaktorka RMF 24, rozmawiała z Maciejem Musiałem, który zagrał w pierwszym sezonie głośnej produkcji. Aktor ujawnił, jaki naprawdę jest Henry Cavill,...

Kacperek z "Rodzinki.pl" to już niemal dorosły mężczyzna. Tak wygląda dziś Mateusz Pawłowski [ZDJĘCIA]
Mateusz Pawłowski w serialu "Rodzinka.pl" wcielał się w postać Kacpra Boskiego, najmłodszego syna małżeństwa Boskich. Kiedy pierwsze odcinki pojawiły się na antenie, miał niespełna 7 lat. Dziś jest już niemal dorosłym mężczyzną. Zobaczcie,...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze