Mama Sary James wypowiedziała się na temat występu córki. Opublikowała wzruszający wpis!

Sara James zaskoczyła swoich fanów i wzięła udział w "America's Got Talent". Wyniki przesłuchań były utrzymywane w tajemnicy, aż do tego tygodnia, kiedy Internet obiegło nagranie trzynastoletniej gwiazdy, która swoim wykonaniem zachwyciła publiczność i jury. Otrzymała złoty przycisk! Jak zareagowała na to jej mama?

Sara James w "Amercia's Got Talent"

Pod koniec maja, Sara James podzieliła się na swoim koncie na Instagramie zdjęciem, które sugerowało, że wzięła ona udział w "Amercia's Got Talent". Nie zdradziła jednak, jakim wynikiem zakończyły się przesłuchania. W tym tygodniu można było dowiedzieć się wszystkiego i obejrzeć występ Sary! Jej wykonanie utworu "Lovely" poruszyło nie tylko publiczność, ale i jurorów. Sara otrzymała owacje na stojąco, a jeden z jurorów, Simon Cowell, wcisnął złoty przycisk, który zapewnił dziewczynie automatyczny awans do półfinału. Cały występ, wraz z komentarzem i reakcją jurorów, można obejrzeć w serwisie YouTube.

Mama Sary James komentuje występ córki

Sarze podczas występu kibicowała mama, Arleta Dancewicz. Obecna za kulisami wybiegła na scenę, by przytulić córkę, kiedy ta otrzymała złoty przycisk. 16 czerwca kobieta opublikowała na swoim koncie na Instagramie post, w którym pokusiła się o własny komentarz ostatnich wydarzeń. Arleta Dancewicz napisała:

Czas na kilka słów ode mnie... Brak mi słów! To było jak sen, marzenie, które się spełniło i spełnia... Cieszę się, że inni dostrzegli w Sarci to, co ja zawsze widziałam.

Kobieta zamieściła kilka zdjęć zza kulis. Na jednym z nich możemy zobaczyć Sarę, jej mamę, Simona Cowella (jurora, który wcisnął złoty przycisk) oraz Terry'ego Crewsa (prowadzącego American's Got Talent).

Sara James – kim jest?

Sara James, właściwie Sara Egwu-James, przyszła na świat 10 czerwca 2008 w Słubicach jako córka Polki i Nigeryjczyka. Jej tata John James także jest wokalistą. Występował m. in. w programie „Bitwa na głosy”. Sara obecnie uczy się w szkole podstawowej w Ośnie i uczęszcza do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach. Sara James śpiewała od najmłodszych lat. Rozgłos przyniósł jej udział w czwartej edycji polskiego „The Voice Kids”. Utalentowana nastolatka wygrała program jako podopieczna Tomsona i Barona. Niedługo później wzięła udział w eurowizyjnej „Szansie na sukces”, w której także nie miała sobie równych. Została reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na Eurowizji Junior w Paryżu odniosła kolejny sukces – ze swoją piosenką „Somebody” zajęła drugie miejsce, ustępując tylko reprezentującej Armenię Malenie.

Sara James ze złotym przyciskiem w "America's Got Talent"! Polka podbiła serce Simona Cowella [WIDEO]
Sara James wystąpiła w amerykańskim "Mam talent". Występ utalentowanej Polki został pokazany w najnowszym odcinku "America's Got Talent". 14-latka podbiła serca jurorów, a Simon Cowell zdecydował się wcisnąć złoty przycisk. To...

Sara James o złotym przycisku w amerykańskim "Mam talent!": "Bardzo chciałam tam wystąpić"
O złotym przycisku dla Sary James w "America's Got Talent" mówi już cała Polska! Jak 14-letnia wokalistka czuje się po tym występie? Artystka opowiedziała o swoich wrażeniach w RMF FM!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze