"Mama Stiflera" na TikToku. Podkręca atmosferę i sprawia, że J.Lo się rumieni

Jennifer Coolidg podbija TikToka. Choć to medium społecznościowe kojarzone jest z młodszymi użytkownikami, 61-letnia gwiazda radzi sobie tam wspaniale. Umieszczanie nagrań zaczęła z przytupem. Jej niegrzeczna rozmowa z Jennifer Lopez stała się wiralem

Seksowna Jennifer Coolidg i gorąca J.Lo

Przez lata większość fanów serii "American Pie" kojarzyła Jennifer Coolidg z rolą seksownej "mamy Stiflera". Teraz widzowie pokochali ją jako Tanyę w serialu "Biały Lotos". Aktorka postanowiła dobrze wykorzystać fakt, że znów zrobiło się o niej głośno. Idąc za ciosem, założyła konto w serwisie TikTok i wzięła się do roboty.

Z wrodzonym sobie wdziękiem i komediowym sznytem, przeprosiła widzów, że dopiero uczy się tego medium społecznościowego. W debiutanckim nagraniu zaprosiła internautów do wysłuchania wiersza. Kiedy zaczęła recytować, okazało się, że to tekst piosenki Jenifer Lopez. Nagle Jennifer Coolidg zmieniła kadr i okazało się, że tuż obok niej siedzi słynna piosenkarka. W dodatku diwa ma na sobie piękną kreację od polskiej projektantki Magdy Butrym.

Panie ewidentnie lubią razem nagrywać filmiki. W drugim nagraniu mocno się rozochociły. Wdały się w pikantną dyskusję na temat… świeczek w kształcie pośladków! Pojawił się też temat niewybrednych nut zapachowych. Ostre komentarze "mamy Stiflera" sprawiły, że J.Lo nieco się zarumieniła.

@jennifercoolidge

Trying out TikTok! @jlo

Duet JLO& JCO stał się tiktokowym przebojem

Duet JLO& JCO, jak nazwały siebie panie, stał się hitem sieci. Wiralowe nagrania obejrzało ponad 11 milionów internautów! W komentarzach pod filmikami roi się od zachwytów.

Kocham jej poczucie humoru!

Rok 2023 zaczyna się od prawdziwego błogosławieństwa,

J.Lo naprawdę jest w szoku!

Ikoniczny duet!

Jennifer Coolidg jest dobrem narodowym!

Kocham Was!

- piszą zachwyceni fani.

Wśród osób, które pokochały występ pań, znalazła się również Paris Hilton.

@jennifercoolidge

Could have made millions… ‍️ @jlo #S#ShotgunWeddingMovieow streaming on @primevideo

Przyjaźń z planu

Artystki stały się sobie bliskie na planie filmu "Wystrzałowe wesele". W komediowej produkcji obydwie pokazały cały wachlarz swoich aktorskich możliwości. Między kobietami wyraźnie zaiskrzyło i postanowiły wspólnie podbić bardziej młodzieżową stronę internetu.

 

 

Maja Bohosiewicz odsłoniła sporo. Jednak to nie jej ciało miało przykuwać uwagę
Maja Bohosiewicz udostępniła nagranie ze zmysłowej sesji. Gwiazda zdecydowała się nie zakładać bielizny. Jednak to nie figura aktorki miała przyciągać uwagę. Autorka poświęciła...

 

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena "Mama Stiflera" na TikToku. Podkręca atmosferę i sprawia, że J.Lo się rumieni to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.