Mandzio w końcu odezwał się do fanów. Ujawnił, czemu zniknął

Mandzio po długiej przerwie postanowił wrzucić na YouTube nowy film. Youtuber wyjaśnił w nim, dlaczego zniknął z sieci. "Stałem się influencerem" - wyznał.

Mandzio jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców na YouTube, znanym szerszej publiczności od ponad dekady. Choć jego kariera rozkręciła się dzięki Minecraftowi, to w ostatnich latach youtuber cieszył się ogromną popularnością na Twitchu, gdzie często streamował wspólną grę ze znajomymi w Among Us. W pewnym momencie gwiazdor sieci jednak zniknął, pozostawiając widzów bez żadnej informacji.

Mandzio wyjaśnia, dlaczego zniknął z sieci

Łukasz Samoń w krótkim sześciominutowym nagraniu postanowił ujawnić widzom powód tak długiej nieobecności. Swój film podsumował tak naprawdę w jednym zdaniu:

Stałem się influencerem

– powiedział.

Youtuber dał widzom do zrozumienia, że przerósł go fakt stania się internetowym celebrytą, czego od zawsze chciał uniknąć. Mandzio zwrócił też uwagę na wycieńczające streamy na Twitchu, które prowadziły do zmiany jego charakteru na bardziej arogancki.

Co dalej, Mandzio? Wiadomo, czym się teraz zajmie

Streamer zapewnił jednak fanów, że nie zamierza zniknąć z sieci, ale chciałby bardziej skupić się na tworzeniu ciekawych treści, czyli swojej największej pasji. Jak podkreśla, kariera influencera doprowadziła go w pewnym momencie do utraty osobowości i nieustannego podążania za tym, co jest popularne. Widzom nie pozostaje więc teraz nic innego, jak czekać na nowe filmy od youtubera.

Oceń ten artykuł 0 0