Marcelina Zawadzka naturalnie. Modelka pokazała, jak wygląda chwilę przed nałożeniem makijażu. Taki widok to rzadkość! [WIDEO]

Marcelina Zawadzka pokazała się "przed i po" nałożeniem makijażu. Krótki filmik z modelką w roli głównej trafił na Instagram, gdzie został szeroko skomentowany przez internautów. Jak im się spodobało?

Marcelina Zawadzka bez makijażu

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia z 2011 roku, która umiejętnie przekuła sukces na wybiegu w dynamicznie rozwijającą się karierę telewizyjną. W minionych latach pojawiła się w takich programach, jak m.in.: „Pytanie na śniadanie”, „Bake Off – Ale ciacho!” i „The Voice Poland”. W 2020 roku zakończyła współpracę z Telewizją Polską, stawiając na działalność jako influencerka. Niedawno Marcelina Zawadzka znów pojawia się na szklanym ekranie, współpracując z telewizją Polsat – od zeszłego roku jest współprowadzącą program: „Farma”, a partneruje jej Ilona Krawczyńska.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

Mimo natłoku obowiązków Marcelina Zawadzka nie zapomina o swoich fanach. Tych nie brakuje, ponieważ jej konto na Instagramie obserwuje już blisko 650 tys. użytkowników sieci, a liczba ta stale rośnie! Sama modelka chętnie dzieli się z nimi swoją codziennością, publikując rozmaite wpisy. Praca na planie „Farmy”, liczne podróże i wyjazdy z ukochanym – Maxem: wszystko to znajduje odzwierciedlenie w instagramowej galerii Zawadzkiej, która nie zwalnia tempa! Ostatnio piękna prezenterka postanowiła nieco poeksperymentować z wyglądem i postawiła na dość oryginalny makijaż. Pokazała również, jak wyglądała tuż przed nałożeniem kosmetyków – zobaczcie wideo poniżej!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka naturalnie na Instagramie

Marcelina Zawadzka w każdym wydaniu wygląda olśniewająco! Najnowszy filmik ukazujący jej „dwa oblicza” został więc wprost „zasypany” komplementami, a internauci zgodnie stwierdzili, że gospodyni „Farmy” prezentuje się fantastycznie!

Rakieta.

Piękna.

Uroczo!

Boska „przed” i boska „po”.

Najlepszy oryginał piękna.

A Wam, w której wersji Marcelina Zawadzka podoba się najbardziej?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka oczarowała fanów na jachcie. 33-latka pokazała się w bikini [FOTO]
Marcelina Zawadzka zapozowała na jachcie w skąpym bikini. 33-letnia modelka pozdrowiła swoich fanów z wypoczynku w Trójmieście. "Pięknie wyglądasz, super figura" -  piszą obserwatorzy.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze