Marcelina Ziętek odważnie eksponuje pośladki na plaży. Tak ukochana Żyły pożegnała lato [FOTO]

Dziewczyna Piotra Żyły pochwaliła się w sieci odważnymi zdjęciami z nadbałtyckiej plaży. Marcelina Ziętek odważnie wyeksponowała pośladki w bikini, a fani przez chwilę zapomnieli, że idzie jesień.

Dziewczyna Piotra Żyły w bikini

Marcelina Ziętek zdobyła rozpoznawalność dzięki roli w serialu paradokumentalnym „19+”. W popularnej produkcji przez wiele lat wcielała się w postać Kai Jarosik. Kiedy stacja TVN podjęła decyzję o zdjęciu paradokumentu z anteny, Ziętek zaczęła poszukiwać nowej pracy. W międzyczasie 24-latka rozpoczęła nowe studia. Po uzyskaniu tytułu magistra pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim kontynuuje edukację na Akademii WSB.

Ukochana Piotra Żyły korzysta z ostatnich wolnych dni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Na Instagramie, gdzie ma już niemal 100 tysięcy obserwatorów, publikuje ostatnio kolejne zdjęcia znad polskiego morza. Choć młoda gwiazda uwielbia pozować w bikini, to wydaje się, że to jej ostatnia taka sesja w tym sezonie. Ziętek, chwaląc się w sieci efektami plażowej sesji, oficjalnie pożegnała lato.

Żegnaj, lato. Było całkiem miło

– podpisała fotografię, na której śmiało wyeksponowała pośladki w bikini.

Internauci nie przeszli obojętnie.

Boska

Przepiękna kobieta

Gorąca i piękna

Wyglądasz bosko!

– skomplementowali 24-latkę.

fot. Instagram/@marceepan

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Ostatnimi czasy o Marcelinie Ziętek  jest głośno przede wszystkim za sprawą relacji łączącej ją z Piotrem Żyłą. Plotki o tym, że aktorka znana z „19+” i polski skoczek narciarski są parą, zaczęły pojawiać się już ponad dwa lata temu. Zakochani potwierdzili je jednak dopiero w połowie 2021 roku. Od tamtej pory nie ukrywają już łączącego ich uczucia. I chociaż w mediach co jakiś czas pojawiają się pogłoski o rzekomym kryzysie w ich związku, Ziętek i Żyła co rusz udowadniają, że nie mają one zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Miłość 24-latki i 35-latka wciąż kwitnie.

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze