Marcin Hakiel pokazał syna. "Dwa kloniki" [FOTO]

Na Instagramie Marcina Hakiela pojawiła się wyjątkowa fotografia. Tancerz zapozował ze swoim synem, Adamem. Internauci zauważyli ogromne podobieństwo łączące 14-latka i jego ojca. Mają rację?

Marcin Hakiel – syn

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela odbiło się głośnym echem w mediach. Całą sprawę żywo komentowali internauci. Para oficjalnie rozwiodła się 25 sierpnia 2022 roku. Dzisiaj na nowo układają sobie życie – Katarzyna tworzy szczęśliwy związek z prezenterem telewizyjnym, Maciejem Kurzajewskim, a Marcin spotyka się z kobietą o imieniu Dominika. Mężczyzna wciąż utrzymuje kontakty ze swoimi dziećmi, a na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z Adamem – jego 14-letnim synem. Panowie zapozowali w czarnych koszulach, a internauci nie mogą nadziwić się, jak bardzo są do siebie podobni. Sam Hakiel podpisał zdjęcie "Jaki ojciec taki syn". Co na to internauci?

Dwa kloniki
Kopia taty
Fajne z was chłopaki
Syn mały przystojniak

Marcin Hakiel o rodzinie

Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Wprost" opowiedział o tym, jak trudnym czasem było dla niego rozstanie i rozwód. Rodzina była i jest dla niego bardzo ważna, dlatego starał się wrócić do pełni sił i zaakceptowania nowych okoliczności:

Były momenty, że było trudno, wtedy starałem się wychodzić, spotykać z przyjaciółmi – to była moja siła. Stwierdziłem, że trzeba żyć dalej wbrew temu, co się dzieje, mimo tych wszystkich rzeczy, które się przydarzyły, aż doszedłem do momentu, że rano, patrząc w lustro, zacząłem się sam do siebie uśmiechać

– powiedział.

Warto przypomnieć, że Marcin Hakiel ma dwoje dzieci ze związku z Katarzyną Cichopek: 14-letniego Adama i 10-letnią Helenę.

Kacperek z "Rodzinki.pl" obchodził 19. urodziny. Z tej okazji zamieścił zdjęcie z serialową Zosią! [FOTO]
"Rodzinka.pl" to jeden z kultowych polskich seriali komediowych. Perypetie Boskich potrafiły niejednego rozbawić do łez! Spoglądając dzisiaj na zdjęcia młodych aktorów, którzy grali dzieci państwa Boskich, trudno się nie zdziwić. 3 czerwca...

Oceń ten artykuł 0 0