Marcin Prokop w ostrych słowach. "Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale..."

Marcin Prokop nie gryzie się w język. Ostatnio wypowiedział się na temat celebrytów. Z jego ust padły ostre słowa!

Gałązka/AKPA
Gałązka/AKPA

Prezenter "Dzień dobry TVN" o celebrytach

Marcin Prokop cały czas udziela się w mediach. Prezenter „Dzień dobry TVN” był ostatnio gościem w podcaście „Balans”. W rozmowie z Kubą Jankowskim wypowiedział się na temat znanych osób. W ostrych słowach podsumował celebrytów!

Media, zwłaszcza te, które eksponują wizerunek, czyli telewizja czy internet, przyciągają z definicji patologię. Ludzi, którzy są np. chorobliwie narcystyczni, w ten sposób eksponują swój narcyzm, karmią go.

Marcin Prokop w ostrych słowach

Marcin Prokop stwierdził, że według niego narcyzm jest „największą chorobą świata medialnego”. Podczas wywiadu stwierdził, że osoby, które za wszelką cenę chcą coś osiągnąć w show-biznesie, często mieli trudną przeszłość lub kompleksy.

Osoby, które dochodzą gdzieś wysoko w naszej branży, kompensują sobie jakieś niezauważenie, niedokochanie w przeszłości. Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale czasami są to osoby, które w szkole były popychadłami.

Marcin Prokop o trudach swojej pracy

Juror „Mam talent” odniósł się do własnych doświadczeń. Wyznał, że dużo osób postrzega jego pracę jako spełnienie marzeń. Nie dostrzegając trudów tego zawodu.

Ludzie generalnie nie współczują celebrytom. Ja opowiadający, że moja praca jest ciężka, bo muszę rano wstać, bo nie mam energii, a są oczekiwania, żeby ją dostarczać, jest dla wielu ludzi, po prostu oderwane od rzeczywistości.

Oceń ten artykuł 0 0