Marcin Tyszka sfotografował Julię Wieniawę. "To dopiero początek wielkiej kariery" [FOTO]

Marcin Tyszka po raz kolejny współpracował z Julią Wieniawą na planie świątecznej kampanii reklamowej. Fotograf znany z "Top Model" postanowił opowiedzieć, jak wyglądała praca z celebrytką. "Jestem pełen podziwu" - przyznał.

W ostatnich latach kariera Julii Wieniawy nabrała imponującego tempa. Po kilku aktorskich występach, które przyniosły jej medialną rozpoznawalność, celebrytka z powodzeniem rozwija karierę muzyczną. Wkrótce gwiazda młodego pokolenia będzie mogła sprawdzić się w nowej roli, bo została jurorką programu "Mam talent!".

Julia Wieniawa w świątecznej kampanii reklamowej

Aktorka i piosenkarka od kilku lat występuje w świątecznych kampaniach reklamowych biżuterii znanej marki. W tym roku również postanowiła pozować przed obiektywem w błyskotkach. Zdjęcia po raz kolejny robił jej znany fotograf, Marcin Tyszka. Gdy efekty sesji zostały upublicznione przez markę, juror "Top Model" postanowił ocenić, jak wyglądała współpraca z celebrytką. Według niego Wieniawa ma przed sobą ogromną karierę.

Marcin Tyszka o Julii Wieniawie: "Nie zwalnia"

Fotograf opowiedział na Instagramie, że pracował z aktorką na planie po raz trzeci. Juror "Top Model" jest pełen podziwu jej prężnie rozwijającej się kariery. Na dowód pokazał dwie fotografie, które wykonał modelce podczas pracy nad kampanią reklamową.

Sensualna czy szalona? Pierwsza czy druga Julia Wieniawa na święta? A może sweterek świątecznie a gwiezdne błyski na Sylwestra? To już nasza wspólna trzecia świąteczna kampania [...]. Julka nie zwalnia... Jestem pełen podziwu, ile już zdobyła, mając zaledwie 24 lata... A to dopiero początek wielkiej kariery

– napisał Tyszka.

Oceń ten artykuł 0 1