hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marcin Tyszka zrzucił zbędne kilogramy. Z diety wyeliminował dwa składniki

Marcin Tyszka postanowił schudnąć. Juror "Top Model" zrzucił ponad 10 kilogramów! Wyznał, jak to osiągnął. Okazuje się, że nie potrzebna była radykalna dieta.

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka mając 14 lat zadebiutował w telewizji jako prezenter programu TVP1 dla dzieci i młodzieży pt. „5-10-15”. Rok później zaczął interesować się fotografią. W latach 90. robił zdjęcia gwiazdom, m.in.: Edycie Górniak czy Justynie Steczkowskiej.

W 2010 roku został jurorem programu TVN „Top Model”. W 2012 wystąpił w reality show „Woli & Tysio” wraz z Dawidem Wolińskim. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych fotografów w Polsce.

Juror "Top Model" schudł ponad 10 kilogramów

Ostatnio Marcin Tyszka postanowił pozbyć się niechcianych kilogramów. Gwiazdor w rozmowie z portalem Plotek zdradził, że przez to, że miał dużo pracy na planie „Top Model”, niezdrowo się odżywiał oraz jadł w późnych godzinach. Szybko zacząć tyć, a waga pokazywała dodatkowe 10 kilogramów.

Juror wziął się za siebie, aby zrzucić trochę wagi. Okazuje się jednak, że nie potrzebował drastycznej diety, a jedynie zmiany nawyków żywieniowych. Niedawno Marcin Tyszka na swoim profilu na Instagramie wyznał, że przestał podjadać późną nocą. Oprócz tego wyeliminował ze swojej diety dwa produkty. Chodzi o alkohol oraz mięso, które jest smażone na oleju. Zrezygnowanie z tłustych rzeczy dużo mu pomogło.

Widać efekt odpasztecania? Muszę się powiedzieć, że sam lubię się teraz oglądać w lustrze.

 

Oceń ten artykuł 2 5

Ogólna ocena Marcin Tyszka zrzucił zbędne kilogramy. Z diety wyeliminował dwa składniki to: 28% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.