Margaret harcuje bez biustonosza? Przykryła się szokującym, włochatym kostiumem. "Karnawał trwa" [FOTO]

Wokalistka Margaret słynie z nietuzinkowej urody i zamiłowania do wyróżniających się stylizacji. Niedawno, artystka ponownie skorzystała z okazji, aby odważnie zaakcentować swój strój. Gwiazda zdecydowała się zapozować w kontrowersyjnym przebraniu, co uwieczniła na zdjęciach... Macie jakieś przypuszczenia, na kogo wystylizowała się Margaret? Jak oceniacie jej niecodzienny kostium?

Kariera Margaret

Piosenkarka zadebiutowała w 2013 roku utworem „Thank You Very Much”. Jej kariera ma rangę międzynarodową, bo Margaret jest uznaną wokalistką w Szwecji, Austrii, Niemczech oraz we Włoszech. W Polsce artystka słynie z hitów: „Cool Me Down”, „In My Cabana”, czy „Byle jak”. Od 2020 roku, 30-latka jest właścicielka wytwórni płytowej Gaja Hornby Records. Z wykształcenia: projektantka mody, stąd jej liczne modowe koncepcje, które często wykraczają poza kanony aktualnych trendów.

Margaret vs. Grinch?    

Artystka opublikowała w swoich mediach społecznościowych intrygujące kadry, na których eksponuje fikuśny kostium o kobaltowej barwie. Strój jest mieszanką nagości, włochatych akcentów i prześwitujących, podartych rajstop. Całości dopełniają niebieskie rękawiczki – na palcach – upstrzone świecidełkami. Nietypowy kostium ledwie zakrywa biust Margaret. Głowę wokalistki zdobi futrzana czapa. Trudno oprzeć się wrażeniu, że gwiazda wystylizowała się na fikcyjną postać ktosia. A najsłynniejszym przedstawicielem tego bajkowego gatunku jest Grinch, który także posiadał długie, włochate palce, a sam był pokryty futrem. Zatem można rzec, że Margaret jest seksowną panią Grinch w kobaltowej wersji ktosia.

Bezcenne komentarze fanów

Margaret znów dała swoim wielbicielom powód do zachwytów, niedowierzań i burzliwej wymiany zdań. To kolejny raz, gdy gwiazda lubieżnie wystawiła ponętne wdzięki. Młoda artystka bezgranicznie kusi i zniewala śmiałymi pozami. Pod kokieteryjnymi ujęciami nie brakuje płomiennych reakcji i serduszek oraz słów aprobaty pod adresem Margaret:  

To jest po prostu sztos!

Poszalała!

Karnawał trwa.

Meggie wróciła!

Stylówka dnia!

Będziesz kiedyś robiła nagą sesję?

To nie pierwszy kontrowersyjny strój Margaret

W wakacje, w ramach koncertu Olsztyn Green Festival, Margaret ubrała na swój występ dżinsowe spodnie, na których trudno było przeoczyć kolorowy, cekinowy kontur penisa. Te same spodnie, wokalistka zaprezentowała również dwa dni wcześniej podczas Open'er Festivalu.

Czytaj też:

Margaret w szokującym wydaniu. Śmiała poza i odważna stylizacja mogą zaskoczyć [FOTO]
Małgorzata Jamroży zaprezentowała się w dość nietypowym wydaniu. Przy okazji publikacji postanowiła życzyć obserwatorom miłości do siebie i innych, jednak uwagę zwraca nie sam opis a...

Oceń ten artykuł 0 3