Margaret jest lesbijką?! Zobacz, co powiedziała!

Od początku kariery piosenkarki fanów intrygowała jej orientacja seksualna. Margaret sama nigdy jasno nie dała do zrozumienia, jakie ma preferencje, mimo że chętnie dzieli się różnymi informacjami na swój temat, a jej Instagram składa się też z prywatnych zdjęć. W końcu artystka została zapytana o to, czy jest homoseksualistką i dała odpowiedź! Czy teraz jest już wszystko jasne?

#selfie #portrait #blackandwhite #glasses #nails @semilac #lazuredream #000

A post shared by Margaret (@margaret_official) on

Margaret wzbudza wiele zainteresowania w środowisku LGBT oraz fanów, jeśli chodzi o jej orientację seksualną. Jako że nic nie wiadomo na temat partnera lub partnerki piosenkarki, to tym bardziej plotki są podsycane. Według nich Margaret miałaby być lesbijką. Sama zainteresowana nigdy nie mówiła o swoich preferencjach, więc pytanie o tę sferę w końcu musiało paść. W rozmowie z "Party" Margaret szczerze odpowiedziała na pytanie, a nawet przyznała, że słyszała plotki na swój temat!

"Nie nie jestem… no chyba nie jestem, właściwie nie wiem, ale chyba na ten moment nie jestem" – przyznała, dodając, że wie o pogłoskach. – "Jeżeli ma to w jakiś sposób pomóc środowisku LGBT, to ja bardzo proszę – chętnie mogę być lesbijką, luz!".

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Margaret jest lesbijką?! Zobacz, co powiedziała! to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.