Marieta Żukowska zapozowała topless! Aktorka śmiało odsłania wdzięki na wakacjach [FOTO]

Niestety, nadszedł nieunikniony koniec wakacji, a wkrótce skończy się także lato. Ostatnie dni gorącego słońca wykorzystuje obecnie Marieta Żukowska, która wyleciała na krótki urlop do Włoch. Stamtąd aktorka przesłała właśnie fanom rozgrzewającą fotografię, na której zapozowała topless!

Marieta Żukowska topless

Niestety, w końcu musiał przyjść wrzesień, a wraz z nim koniec ukochanych wakacji. Choć w naszym kraju ciepłe lato skończyło się nieco szybciej, to w południowej Europie wciąż goszczą wysokie temperatury. Doskonale wie o tym Marieta Żukowska, aktorka, która jakiś czas temu zapakowała walizki i wybrała się na krótki urlop do rozgrzanych od gorącego słońca Włoch.

Jak możemy dowiedzieć się z Instagrama, jej urlop już prawie dobiega końca. Z tego powodu 39-latka znana m.in. z seriali „Kowalscy kontra Kowalscy”, „M jak miłość” czy „Barwy Szczęścia” postanowiła podzielić się z fanami gorącą pocztówką. Marieta Żukowska zapozowała na plaży topless! To nie wszystko, bowiem dekolt aktorki przykrywają jedynie… jej dłonie!

Marieta Żukowska na Instagramie

Marieta Żukowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Grono jej wielbicieli wciąż się powiększa, a obecnie instagramowy profil aktorki przyciąga uwagę ponad 238 tys. internautów z całego świata. Tak ogromny sukces w Internecie przełożył się na ilość komplementów pod wakacyjnym postem 39-latki. Jak możemy przeczytać w sekcji komentarzy, letnia migawka Mariety Żukowskiej naprawdę rozgrzała internautów!

Super pani wygląda!

Ogień!

Ale śliczna jesteś!

Piękno i klasa w jednym!

Odważnie, zmysłowo no i bardzo ładnie!

Jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce! Uwielbiam Cię!

– zobaczyliśmy w komentarzach.

Nowe zdjęcie Mariety Żukowskiej zebrało do tej pory ponad 4 tys. serduszek na Instagramie.

Marieta Żukowska w bikini. Aktorka zachwyca figurą na pocztówce z wakacji. "Rozpalasz wyobraźnię"
Marieta Żukowska opublikowała na Instagramie serię zdjęć ze swoich włoskich wakacji. Na jednym z nich aktorka zapozowała w bikini, śmiało odsłaniając ciało. Gorący kadr zachwycił internautów!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze