Marta Linkiewicz opublikowała kadr z łóżka. Fani: "Coraz piękniejsza" [FOTO]

Marta Linkiewicz dodała na Instagrama nowe zdjęcie, które od razu przykuło uwagę obserwatorów. Internetowa celebrytka pozuje na nim w łóżku. "Już od jakiegoś dłuższego czasu bije od ciebie taka kobiecość" - komentują fani.

Marta Linkiewicz – kariera

O 25-letniej dziś influencerce zrobiło się głośno za sprawą kontrowersyjnego filmu, który prawie dekadę temu pojawił się na Snapchacie. Gwiazda Internetu przez wiele lat słynęła z imprezowania, jednak w pewnym momencie całkowicie porzuciła dawne życie i poświęciła się ćwiczeniom sportowym. Linkiewicz niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że wstydzi się swojej przeszłości. Ostatnio rozliczyła się z nieprzyjemnymi przeżyciami w wywiadzie, którego udzieliła Kubie Wojewódzkiemu.

Marta Linkiewicz zalała się łzami. Szczerze opowiedziała o tym, co działo się w autokarze
Marta Linkiewicz była gościem Kuby Wojewódzkiego. Influencerka szczerze opowiedziała dziennikarzowi o kulisach głośnej afery z autokarem. Pod koniec wywiadu 25-latce trudno było opanować emocje.

Marta Linkiewicz na Instagramie

Internetowa celebrytka niedawno skupiła się na karierze sportowej. W ostatnim czasie coraz chętniej bierze udział w galach typu freak fight show. Na ten moment jej bilans to pięć wygranych i dwie porażki. Marta Linkiewicz chętnie pokazuje swoją przemianę na Instagramie. Dotychczas jej konto w tym serwisie zaobserwowało ponad 1,3 mln użytkowników sieci. To właśnie dzięki niemu gwiazda Internetu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Marta Linkiewicz w łóżku

W niedzielę 25-latka opublikowała w mediach społecznościowych nowy kadr. Linkiewicz pozuje na nim w łóżku, mając na sobie jedynie lekką koszulę i bieliznę. Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było czekać długo. Pod jej fotografią aż zaroiło się od komplementów. Część użytkowników sieci zwróciła też uwagę na to, że dziś influencerka nie przypomina dawnej siebie.

Przepięknie ci w takich dłuższych włoskach

Jak Miley Cyrus

Już od jakiegoś dłuższego czasu bije od ciebie taka kobiecość. Mega!

Królowa

Przepięknie kobieta z ciebie

– komentują zachwyceni obserwatorzy.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski znów zostaną rodzicami! Sypią się gratulacje [FOTO]
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka! W niedzielę 24-letnia influencerka poinformowała, że jest w ciąży. Pod wpisem internetowej celebrytki pojawiły się komplementy.

Oceń ten artykuł 1 9

Ogólna ocena Marta Linkiewicz opublikowała kadr z łóżka. Fani: "Coraz piękniejsza" [FOTO] to: 10% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.