Marta Manowska pokazała prywatne nagranie. "Zaczęło się!". Poruszenie w komentarzach [WIDEO]

Marta Manowska dba o kontakt z internautami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła, że w zawodowej części jej życia właśnie otwiera się nowy rozdział! W najnowszym poście dziennikarka nie kryła radości z tego faktu.

Kiedy „Rolnik szuka żony 10” w TV?

„Rolnik szuka żony” wraca do TV! Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie nowe odcinki będzie można oglądać w "Jedynce", ale – jeżeli nadawca powtórzy swoje działania – to najprawdopodobniej flagowy projekt TVP powróci na szklane ekrany po wakacjach. Jak dotąd widzowie mogli zobaczyć tzw. odcinek zerowy, w którym poznali kandydatów do 10. edycji show. Kim są bohaterowie, którzy otrzymali najwięcej listów? Odpowiedź na to pytanie zna już Marta Manowska! Prowadząca „RszŻ” uchyliła rąbka tajemnicy w najnowszym poście opublikowanym na Instagramie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Manowska prowadzi „Rolnika…” od samego początku. Piękna prezenterka towarzyszyła więc wszystkim bohaterom w ważnej chwili czytania odpowiedzi nadesłanych przez osoby zainteresowane nawiązaniem nowych znajomości. W wielu przypadkach był to początek „miłosnej drogi”: tak było m.in. u Anny i Grzegorza Bardowskich, Agnieszki i Roberta Filochowskich czy Małgorzaty i Pawła Borysewiczów. Czy rolnicy biorący udział w jubileuszowej odsłonie show będą mieli tyle samo szczęścia? To na razie wielka niewiadoma, ale pewne jest, że pierwsze listy trafiły już do adresata. Dostarczyła je właśnie wspomniana dziennikarka!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MARTA MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska jako prowadząca „Rolnik szuka żony 10”

Marta Manowska wrzuciła do sieci nagranie wykonane podczas służbowej podróży. Okazało się, że prezenterka rozpoczęła sezon odwiedzin u bohaterów programu: „Rolnik szuka żony 10”! Gwiazda w opisie nie kryła ekscytacji:

Zaczęło się! To tak ważny moment. Tak czuły, odpowiedzialny, bliski. Siebie i drugiej osoby. Zawiozłam dziś listy do pierwszego bohatera. Jeszcze nikt przez te 10 lat nie przeczytał ich w taki sposób. Cieszę się, że poznaję w swoim życiu tak fantastycznych ludzi. Jedziemy dalej. Trzymajcie kciuki za naszych bohaterów.

Pełni emocji byli również internauci, którzy zapełnili sekcję przeznaczoną na komentarze.

Powodzenia – skomentował post Manowskiej Dawid Noweta: uczestnik 7. sezonu.

Z kolei Joanna Wielgosz – z 8. edycji – zamieściła m.in. emotikonę serca.

Jak widać, prace nad jubileuszową odsłoną „Rolnika…” ruszyły pełną parą! Czekacie na nowy sezon?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Małgorzata Borysewicz z "Rolnika..." pokazała syna. Tak pomagał w gospodarstwie! "Zainteresowany pracą rodziców"
Małgorzata Borysewicz wrzuciła na Instagram nowe wideo, którego bohaterami zostali jej mąż i syn. Tym samym "zdradziła", jak dziś wygląda najstarsza pociecha! "Fajnie, że Rysio zainteresowany pracą...

Oceń ten artykuł 0 0