Marta Manowska zdradziła, co dzieje się w jej życiu. "Na horyzoncie widać już miłość". Pokazała też zdjęcie!

Marta Manowska ma nie lada powód do radości. Dziennikarka zdradziła w sieci, jak wyglądają jej dalsze zawodowe plany. Czy znalazło się wśród nich miejsce na 10. edycję programu: "Rolnik szuka żony"? Już wszystko jasne!

Czy będzie „Rolnik szuka żony 10”?

Marta Manowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna mocno związana z TVP. Prowadzone przez nią programy cieszą się nie lada popularnością, a widzowie z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Niedawno zakończyła się emisja 5. edycji „Sanatorium miłości”, a jesienią zeszłego roku odbiorcy mogli zobaczyć finał 9. edycji show pt.: „Rolnik szuka żony”. Wówczas fani „RszŻ” dowiedzieli się, które pary przetrwały, a kto zakończył projekt bez „drugiej połówki”.

Michał i Adrianna z "Rolnik szuka żony 9" już po zaręczynach! Co wydarzyło się w finale show?
Ostatni odcinek programu: "Rolnik szuka żony 9" za nami! Finał przyniósł odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Okazało się też, że Michał i Adrianna są już zaręczeni! Poniżej streszczenie niedzielnego epizodu.

Czy będzie „Rolnik szuka żony 10”? Takie pytania coraz częściej pojawiały się w sieci, a wszystko przez nietypowe zakończenie poprzedniej serii. Zabrało w nim m.in. zaproszenia do oglądania nowego sezonu, co wzbudziło niepokój widzów. Teraz wszystko jest już jasne! Marta Manowska właśnie ogłosiła na Instagramie, że wyruszyła w kolejną podróż po Polsce po to, by… odwiedzić nowych uczestników!

Marta Manowska jako prowadząca w nowym sezonie programu „Rolnik szuka żony”

Marta Manowska wykorzystuje Instagram do tego, by być w stałym kontakcie z internautami. To właśnie tam często porusza m.in. kwestie zawodowe, przy okazji „zdradzając”, nad czym aktualnie pracuje. Nie inaczej było tym razem! Piękna prowadząca „Rolnika…” wyjawiła, iż rozpoczęły się zdjęcia do 10. edycji randkowego show.

Na horyzoncie widać już miłość. Wiedz, że ruszyła 10. seria @rolnikszukazonytvp. Odwiedzam właśnie nowych bohaterów (…).

Kiedy i gdzie oglądać „zerowy” odcinek programu: „Rolnik szuka żony 10”? Jak zasygnalizowała prezenterka, wstęp do kolejnego sezonu będzie można oglądać już za kilka tygodni!

Emisja już w Święta Wielkanocne.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARTA MANOWSKA (@martamanowska)

Nowe sezon programu „Rolnik szuka żony”. Kiedy odcinek zerowy w TV?

Informacja o tym, że „Rolnik szuka żony” wraca do TV, zelektryzowała widzów. Ci chętnie komentowali najnowszy post gwiazdy Telewizji Polskiej, pisząc:

Jak spojrzałam na zdjęcie, od razu intuicyjnie myśl: „Rolnik szuka żony” pewnie, czytam i tak, super. Cieszy mnie to bardzo, że będzie jednak kolejna edycja, pozdrawiam ciepło i czekam na odcinki cierpliwie.

Doskonale! Uwielbiam programy, które Pani prowadzi!

Czekam!

Wspaniale.

„Rolnik szuka żony” to program, który gości w ramówce telewizyjnej „Jedynki” już od dziewięciu lat. W show biorą udział rolnicy oraz rolniczki poszukujący „drugiej połówki”, a pomaga im w tym właśnie Marta Manowska. Widzowie czekający na regularną emisję nowych odcinków „Rolnika…” będą musieli jednak uzbroić się w cierpliwość. Najpierw TVP wyemituje tzw. odcinek zerowy, czyli epizod, w którym odbiorcy będą mogli poznać kandydatów do kolejnego etapu. Piątka bohaterów z największą liczbą listownych odpowiedzi otrzyma zaproszenie do kontynuacji projektu. Zazwyczaj odcinki powstają w wakacje, a ich emisja jest planowana na jesień. Czy tak będzie i tym razem? Czas pokaże.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Czym zajmuje się Bardowska z "Rolnik szuka żony"? Uczestniczka show jasno odpowiedziała na pytanie!
Ania Bardowska aktywnie działa na Instagramie. W ostatnim czasie wykorzystała popularną platformę do tego, by odpowiedzieć na pytania nurtujące internautów. Wśród wpisów pojawił się...

Oceń ten artykuł 5 2

Ogólna ocena Marta Manowska zdradziła, co dzieje się w jej życiu. "Na horyzoncie widać już miłość". Pokazała też zdjęcie! to: 71% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.