Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" przekazała radosną nowinę. Rodzina wkrótce się powiększy! [WIDEO]

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" mają powody do radości! Wkrótce para doczeka się drugiej, wspólnej pociechy. O wszystkim poinformowali na Instagramie, gdzie pojawiła się prawdziwa lawina gratulacji od fanów.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" znów zostaną rodzicami

Radosne wieści na temat ciąży przekazała Marta, która 30 września opublikowała na Instagramie krótkie nagranie znad morza. Kobieta zaprezentowała ciążowe krągłości, a jednocześnie potwierdziła domysły niektórych internautów w opisie:

Pewnie to nasz ostatni wyjazd w takim składzie... bo wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny. Na pewno (przynajmniej na początku) będzie nam ciężej się gdzieś wybrać.

Dodatkowo post opatrzyła hasztagiem: #rodzew2024. Tym samym potwierdziła, że zaszła w kolejną ciążę!

Nowy członek rodziny będzie już trzecim dzieckiem Marty, w tym drugim wspólnym z Pawłem Bodziannym. Pod nagraniem zebrało się mnóstwo osób z gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla rodziców. Niektórzy są bardzo zaskoczeni sytuacją, ale inni wyznali, że od jakiegoś czasu coś podejrzewali:

Jak to możliwe, że nic nie zauważyliśmy? Magia Instagrama! Ogromne gratulacje!
Rośnijcie zdrowi i bez komplikacji. Ja już się domyśliłam od zdjęć ze ślubu
Gratulacje, zauważyłam i domyślałam się, że będzie dzidziuś. Jakiś czas temu w jednej sukience tak mi się wydawało, że widzę brzuszek.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" są po ślubie

To zdecydowanie przełomowy rok w życiu Marty i Pawła. Uczestnicy siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" pod koniec czerwca wzięli ślub kościelny. Cywilny odbył się w marcu zeszłego roku. Kobieta jakiś czas temu na swoim Instagramie wróciła wspomnieniami do ceremonii i pokazała niepublikowane dotąd migawki z tego niezwykłego dnia. Tak opisała swoje odczucia:

To było piękne święto naszej miłości, która zaczęła się w tak nieoczywisty sposób… Dziękujemy za wszystkie życzenia, jakie od Was dostaliśmy i dostajemy.

Marta Paszkin z "Rolnika..." wspomina ślub. Wcześniej chciała... zakończyć znajomość z Pawłem!
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się dzięki programowi: "Rolnik szuka żony". Pod koniec czerwca uczestnicy wzięli ślub kościelny. Teraz panna młoda postanowiła nieco powspominać ważny dzień, publikując prywatne wideo.

Oceń ten artykuł 0 0