Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" w bikini. To zdjęcie ma 12 lat!

Marta Paszkin "odkurzyła" archiwalne fotografie, dzieląc się nimi z internautami. Na jednej z nich widać, jak uczestniczka 7. edycji programu: "Rolnik szuka żony" pozuje w kolorowym bikini! Jak się prezentowała? Odpowiedź poniżej!

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony 7” w bikini

Program zatytułowany: „Rolnik szuka żony” zadebiutował w TVP w 2014 roku. Od tamtej pory przed „rolnikowymi” kamerami pojawiło się mnóstwo osób, a prowadząca – Marta Manowska – przeprowadziła sporo rozmów. „RszŻ” pomógł niektórym stworzyć stałe związki, a przykładem może być historia Pawła Bodziannego i Marty Paszkin.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marta Paszkin (@marta_paszkin)

Rolnik zgłosił się do 7. edycji show, a na jego „wizytówkę” odpowiedziała właśnie urocza Warszawianka. Jak się później okazało, był to „strzał w dziesiątkę”, a Marta i Paweł niemal od razu nawiązali nić porozumienia. Tuż po zakończeniu sezonu zakochani postanowili rozwijać swoją relację, a obecnie są małżeństwem z synem! Para pobrała się w marcu, a kilka tygodni temu na świecie pojawił się syn Paszkin i Bodziannego – Adam.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali rodzicami! Synek pary jest już na świecie
Marta Paszkin z 7. edycji programu: "Rolnik szuka żony" urodziła! Syn Paszkin i Pawła Bodziannego jest już na świecie, a radosna nowina obiegła media. Pod postem ogłaszającym narodziny chłopca zaroiło...

 

Marta i Paweł to małżonkowie aktywnie działający w mediach społecznościowych. To właśnie tam fani „Rolnika…” sprawdzają, co słychać w życiu bohaterów programu, a oni dzielą się informacjami dotyczącymi ich codzienności. Niedawno Marta pisała o macierzyństwie, a teraz postawiła na wspomnienia.

„Rolnik szuka żony”. Marta Paszkin na Instagramie

Na instagramowej relacji Paszkin znalazło się kilka archiwalnych kadrów ukazujących uczestniczkę show ponad dekadę temu. Marta Paszkin właśnie tak wspominała swoją podróż do Barcelony! Wśród publikacji pojawiło się m.in. zdjęcie prezentujące żonę Pawła pozującą w bikini.

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" w bikini. To zdjęcie ma 12 lat!
Fot. InstaStory @marta_paszkin

Jak wynika z adnotacji, wspomniane ujęcie zostało wykonane 12 lat temu! Bohaterka ujęcia niewiele zmieniła się więc od tego czasu, niezmiennie czarując uśmiechem. A Wy, często wracacie pamięcią do wakacyjnych wojaży, które należą już do przeszłości, czy może chętniej planujecie kolejne wyjazdy?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marta Paszkin (@marta_paszkin)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marta Paszkin (@marta_paszkin)

Ciążowe krągłości, biała kreacja i... olbrzymie skrzydła! Uczestniczka "RszŻ" zaskoczyła ujęciami! "Anioł w dwupaku"
Jedna z uczestniczek programu: "Rolnik szuka żony" niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz przyszła mama pochwaliła się efektem sesji "ciążowej", podczas której pozowała w różnych wydaniach. Nie zabrakło oryginalnych strojów...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze