Marta Wiśniewska i Ania Świątczak razem! Tego nikt po byłych Michała Wiśniewskiego się nie spodziewał

Sensacyjne wieści na temat Anny Świątczak i Marty Wiśniewskiej. Byłe żony Michała Wiśniewskiego do samego końca trzymały tę nowinę w tajemnicy. "Zaskoczeni?" - pyta Ania, zwracając się do fanów: "Resztę zinterpretujcie sobie sami".

Anna Świątczak i Mandaryna razem

Michał Wiśniewski słynie z bogatego życia uczuciowego. Czerwonowłosy lider zespołu Ich Troje żenił się aż pięciokrotnie. Obecnie jest w związku małżeńskim z Polą Wiśniewską, która w styczniu ubiegłego roku urodziła mu syna Falco. Z poprzednimi żonami doczekał się czworga dzieci. Pierworodny syn wokalisty Xavier oraz jego pierwsza córka Fabienne, których mamą jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska, dziś są już dorośli. Kolejne dwie córki Etiennette i Vivienne, które są owocami jego związku z Anną Świątczak, to natomiast już nastolatki.

Życie prywatne wokalisty Ich Troje wzbudza ogromne emocje. Czasopisma i portale plotkarskie regularnie rozpisują się chociażby o relacjach łączących Wiśniewskiego z byłymi żonami. Michał często podkreśla, że stara się dobrze żyć z matkami swoich dzieci. Świadczy o tym chociażby fakt, że po latach wciąż jest w stanie z nimi współpracować. W 2020 roku Ania wróciła do śpiewania w Ich Troje, Marta natomiast znów została choreografką zespołu. Ostatnio jednak media obiegła sensacyjna wiadomość, jakoby stosunki Wiśniewskiego i Mandaryny miały ulec mocnemu ochłodzeniu. W rozmowie z Pudelkiem pokusił się o enigmatyczne stwierdzenie, że „eliminuję ze swojego życia wszystkich tych, którzy życzą mi źle”. To, co wydarzyło się teraz, jeszcze mocniej podgrzało atmosferę.

Byłe żony Wiśniewskiego nagrały razem piosenkę

Marta Wiśniewska i Anna Świątczak, czyli druga i trzecia żona Michała Wiśniewskiego, podzieliły się nowiną, która wywołała ogromne poruszenie. Choć panie miały okazję wcześniej ze sobą pracować, to raczej mało kto spodziewał się po nich czegoś takiego. Okazuje się, że Mandaryna i Ania – jako Ankanagrały razem piosenkę! Utwór nosi tytuł „Od nowa” i wygląda na to, że byłe lidera Ich Troje podejrzewały, że może on wzbudzić spore emocje.

Zaskoczeni? (…) Jeżeli czasami można mówić o rzeczach niemożliwych, to z pewnością ten duet należał do nierealnych! (…) A resztę… Zinterpretujcie sobie sami

– napisała na Instagramie Świątczak.

Singiel „Od nowa” oraz towarzyszący mu teledysk to zwiastun zapowiedzianego na jesień albumu projektu Anka, w skład którego wchodzą Anna Świątczak, Piotr Aleksandrowicz i Robert Kurpisz. W klipie do utworu nagranego z Mandaryną pojawiają się m. in. stylista fryzur Kejtan Góra oraz Etiennette Wiśniewska.

Przed chwilą była bajka
A teraz wszędzie gruz
Jak ty ogarnąć to masz
Już ledwo żyjesz
Do końca trwała walka
zadymy opadł kurz
A teraz padasz na twarz

Jutro zaczniesz od nowa
Nieważne co było
nie liczy się czas, you know
Możesz zacząć od nowa
choć wszyscy wokoło
nie dają ci szans

– śpiewają we wspólnej piosence Świątczak i Wiśniewska…

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Marta Wiśniewska i Ania Świątczak razem! Tego nikt po byłych Michała Wiśniewskiego się nie spodziewał to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze