Marta z "Gogglebox" pokazała intymne kadry z sypialni! Urodziła zaledwie 2 miesiące temu [FOTO]

Marta Karpińska dzieli się urokami macierzyństwa. Młoda mama zaledwie 2 miesiące temu urodziła. Teraz pokazała w sieci intymne kadry wprost z sypialni.

Marta Karpińska wprost z sypialni

Marta Karpińska nie przestaje zachwycać. Modelka kilka tygodni temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko i od tego czasu chętnie dzieli się z fanami rodzicielską codziennością. W swojej wirtualnej galerii zamieszcza kadry z maleństwem, dołączając do nich swoje komentarze na temat macierzyństwa. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się urocze kadry z dwumiesięczną Mają. Uczestniczka "Gogglebox" zdradziła, co narodziny córki zmieniły w jej życiu. Publikacja poruszyła internautów, a pod zdjęciami pojawiła się lawina komplementów.

Od kiedy pojawiłaś się na świecie, kolory stały się bardziej wyraziste, muzyka potrafi przyprawić mnie o dreszcze, a uczucia nabrały mocy i głębi. Kocham, kocham i jeszcze raz kocham - napisała szczęśliwa mama.

Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" 2 miesiące temu została mamą!

Marta Karpińska cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Widzowie pamiętają ją z roli "wodzianki" w show Kuby Wojewódzkiego i z kanapy programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Fotomodelka ma również spore grono fanów, którzy śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Przez ostatnie miesiące na jej Instagramie, który obserwuje niemal 300 tysięcy internautów, pojawiało się wiele publikacji dotyczących ciąży. Przypomnijmy, na początku 2022 roku influencerka poinformowała wielbicieli, że razem z partnerem spodziewa się pierwszego dziecka. Modelka 2 miesiące temu urodziła. Na początku lipca podzieliła się z fanami radosną nowiną - na świecie pojawiła się jej córeczka - Maja.

Ewa Mrozowska odchodzi z "Gogglebox": "Po 8 latach komentowania dla was, muszę się pożegnać". Co się stało?
Od września widzowie "Gogglebox. Przed telewizorem" muszą przygotować się na zmiany. Jedna z najbardziej lubianych uczestniczek odeszła z programu. Ewa Mrozowska na Instagramia pożegnała się z fanami i...

Syn Krzysztofa Radzikowskiego z "Gogglebox" na prywatnej fotografii. Uczestnik show pokazał, jak spędza czas z pociechą! "Super chłopaki"
Jak wygląda syn Krzysztofa Radzikowskiego z programu: "Gogglebox. Przed telewizorem"? Odpowiedzi udzielił sam strongman, który wrzucił na Instagram nowe zdjęcie z malcem! "Super chłopaki" - brzmi jeden z komentarzy...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Marta z "Gogglebox" pokazała intymne kadry z sypialni! Urodziła zaledwie 2 miesiące temu [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.